PMFC – Dabas-Gyón FC

1-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
A Magyar Labdarúgó Szövetség a kormány szerdai rendkívüli döntését követően március 12-től visszavonásig az összes magyarországi labdarúgó-mérkőzés zárt kapus megrendezését rendelte el.
Listavezető helyen álló csapatunk az NB III Közép-csoport 19. fordulójában a tabellán 7. pozíciót elfoglaló Dabas-Gyón FC-t fogadja 14:30-kor a Stadion utcában.
Íme a Dabas-Gyón FC elleni kezdőnk: Helesfay - Sági, Gajág, Rácz, Németh - Grabant, Futó, Geiger, Hegedűs - Adamcsek, Kónya
Kispadon: Egyed, Katona, Szabó, Koller, Bohata, Tihanyi, Nikic
Technikai okok miatt csak percről-percre tudósításunkat követhetik, míg a találkozó után szöveges összefoglalóra, videós edzői értékelésekre, valamint videós gólösszefoglalóra is számíthatnak drukkereink! Köszönjük a megértést, a türelmet és a rendkívüli helyzethez való alkalmazkodást!
A 14:30-kor kezdődő találkozó játékvezetője Bana Gergely, segítői Vörös Dániel és Rózsás Rita.
Csapatunk ezekben a percekben elkezdte a bemelegítést a pályán.
Hamarosan érkeznek a játékosok és kezdetét veszi a Dabas-Gyón FC elleni zárt kapus bajnoki mérkőzés.
A találkozót a vendégek kezdték.
A rend kevésért, csapatunk piros-feketében, a gyóniak pedig sötétkék szerelésben játszanak.
1' Markovics Bence sárgult be a vendégek közül.
2' A 18-ról, szemből megítélt szabadrúgást Hegedűs Márk tekerte a jobb alsó irányába, Steer Bence azonban nagyot vetődve hárított.
4' Mohácsik Gábor kezére pattant a labda, Bana Gergely játékvezető azonban nem ítélt büntetőt.
5' Adamcsek Máté lépett ki remekül a labdával, les miatt azonban megállították az ígéretes támadást.
6' Újabb lesszituáció, ezúttal Hegedűs Márk siette el.
11' Geiger Norbert maradt lent egy ütközést követően a vendégek térfelének bal szélén, távoli szabadrúgást végezhetünk.
12' Szabadrúgás után szöglet következik, Steer Bence öklözte ki a labdát, miközben lökés történt.
16' GÓÓÓL! Pécsi támadás után Adamcsek Máté elé került a labda, aki közelről a jobb alsóba gurított, 1-0!
18' Nem sokon múlott Adamcsek Máté duplázása, a visszatett labda azonban támadónk mögé érkezett, aki már csak bele kapni tudott fejjel a labdába.
19' A vendégek csapatkapitánya, Zsivoczky-Pandel Péter sárgult be szövegelésért.
21' Újabb gyóni sárga, ezúttal Ablonczy Gerjén kapta szabálytalanságért.
22' Kokenszky Norbert volt lesen.
26' Csapatunk változatlanul magabiztos támadókedvvel játszik a Dabas-Gyón FC ellen.
28' Zsivoczky-Pandel Péter oldalszabadrúgása ment el mindenki előtt.
28' Rácz László kapott sárga lapot.
31' Veszélyesen érkezett be szélről egy lapos lövés, védőinknek azonban sikerült tisztázniuk.
32' Zsivoczky-Pandel Péter távoli szabadrúgása nyomán a labda az oldalhálót súrolva hagyta el a pályát.
34' Szabadrúgásvariációt követően Grabant Bence életerős lövését öklözte ki Steer Bence.
36' Óriási helyzet maradt ki! Hegedűs Márk szögletét követően Gajág Gergő fejelte a hosszú mellé a játékszert.
37' Létszámfölényes támadás végén jobbról Grabant Bence tette kapu elé labdát, Adamcsek Máté ellenben meglehetősen rosszul találta el a játékszert.
38' Csapatunk óriási nyomást gyakorol a Dabas-Gyónra, amely azonban állja a sarat.
41' Varga Bencét kell ápolni a kispadnál, átmenetileg emberelőnyben játszunk.
42' Marsa Levente állt be a vendégeknél.
46' Első félidő vége.
Félidőben: PMFC - Dabas-Gyón FC 1-0
45' A vendégeknél Csepregi Richárd állt be a szünetben.
46' Kokenszky Norbert volt lesen.
50' Gajág Gergő szerelte Marsa Leventét a tizenhatosunk vonalában.
A második félidő elején valamivel aktívabbak a vizitálók.
52' Geiger Norbert szabadrúgásból léptette ki Németh Márkot, akinek kiszorított szögből leadott lövése a keresztléc felett szállt el.
53' Geiger Norbert cselezte be magát egészen a vendégek tizenhatosáig, ott azonban már túl sok kék mezes játékos vette körül támadónkat.
56' Hegedűs Márk lőtt a jobb alsó irányába, Steer Bence azonban jól zárta a szöget.
58' Időközben Tihanyi Olivér állt be Grabant Bence helyett.
61' Németh Márk bal lábfejére tartottak rá, védőnk ápolásra szorul.
Kiegészültünk, Németh Márk visszatért a játéktérre.
68' Hiába lőtt Adamcsek Máté a hálóba, a partjelző már lest intett.
69' Geiger Norbert helyett Bohata Ádám állt be.
70' Kokenszky Norbert volt lesen.
72' Futó Zsombor bedobását középen megcsúsztatták, a labda így Tihanyi Olivér elé került, aki azonban kapu mellé lőtt.
74' Vendégcsere: Bodnár István helyett Folmer Krisztián állt be.
74' Hegedűs Márk adott pontos passzt Tihanyi Olivérnek, aki azonban elvétette a labdát az ötösnél.
76' Jól tekeredett a léc alá Hegedűs Márk szöglete, Steer Bence azonban kiütötte a labdát.
83' Sági Milán sárgult be.
88' Adamcsek Máté le, Nikic Nemanja be.
90' Helesfay Donát kapott sárga lapot időhúzásért.
91' Két perc a ráadás.
92' Bohata Ádámot lökte el Mohácsik Gábor a tizenhatosnál, a játékvezető nem látott szabálytalanságot.
111' A meccs befejeződött.