90'
92'
92'

4-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 33. fordulójában a PMFC az idei szezonban utoljára lép pályára hazai környezetben. A 18 órakor kezdődő összecsapáson a piros-feketék ellenfele az FC Dabas gárdája lesz, nézzük is az összeállításokat??
Így kezd a PMFC az FC Dabas elleni hazai szezonzárón: Sólyom - Kónya K., Fekete, Fellai, Szabó - Turi, Hleba - Kónya D., Koller, Károly - Frank
Cseréink: Gábor, Erőss, Takács, Lőrincz, Krapecz, Bodor, Bata
A bemelegítés során megsérült Frank, aki helyett Bodor kezd.
0' A találkozót a vendégek kezdték.
2' Kétszer is lesen fogták meg a dabasiakat.
4' A pécsiek hagyományos piros-fekete, míg vendégeink sötétkék-világoskék csíkos mezben és hozzá illő nadrágban játszanak.
5' Eddig némi meglepetésre a vizitálók támadnak inkább, ami valahol érhető, hiszen a bennmaradásért küzdenek.
6' Kónya Dávid várta a labdát a dabasi kapu előterében, de védői túlerőben voltak.
7' Az első komoly gólszerzési lehetőség a mieink előtt adódott. Bodor löketét azonban a kapus helyett a jobb alsó kapufa hárította.
10' Ismét Bodor került lövőhelyzetbe, ám ezúttal egy vendégjátékos belevetődött a labdába.
13' Mostanra átvette az irányítást a pécsi gárda, már csak a gól hiányzik játékunkból.
15' Kónya Dávid volt lesen.
16' Bodor lódult meg a bal szélen, de véletlenül kézzel is beleért a neki szánt indításba. Érett játékvezető ezúttal csak szóban figyelmeztette játékosunkat.
30' Károly beadásából Bodor bólintott kapura közelről, de a vendégek portása a gólvonalon megfogta a labdát!
32' GÓÓÓÓÓÓL! Egy jobbszélről érkező beadást Koller továbbított a dabasi háló jobb felébe, 1-0!
36' Károly remekül elvégzett szabadrúgását Scheilinger tolta ki szögletre,
37' Hleba szögletét a rövidnél Bodor csúsztatta meg, ám a keresztléc érintésével a labda kifelé pattant.
38' Erős kapott sárgát a vendégek közül.
45' Első félidő vége.
48' Károly szabadrúgása lepattant a sorfalról, majd Helba ismételhetett, de ő sem talál kaput.
53' Koller volt lesen a partjelző szerint.
54' Károly buktatták, 11-est végezhetünk.
56' GÓÓL! Károly értékesítette magabiztosan a büntetőt, 2-0!
56' Bodor ment le, Bata pedig beállt.
63' Cseréltek a vendégek: Teixeira helyett Filyó állt be.
65' Hleba ment le és Erőss állt be a pécsieknél.
68' Cserébe válaszolt az FC Dabas: Kiss helyett Kállai jött be.
69' GÓÓÓÓL! Több pécsi is gólt szerezhetett volna a dabasi kapu előtt, végül Koller lőtte ki a bal aslót, 3-0!
70' Karacs társult be a sárga laposok táborába.
75' Turi kapu elé ívelt szabadrúgása többen is érkeznek pécsi részről, de egyikőjük sem tudta beletenni a fejét a labdába.
77' Sólyom sárgult be, 11-es a vendégeknek.
78' Óriási bravúr, Sólyom kivédte Csordás büntetőjét!
79' GÓÓÓÓL! Károly is duplázott, 4-0!
80' Fellai ment le és Krapecz állt be, ezzel nincs több cserénk.
82' A folyton sérült Erőss fekszik a földön. Rövid ápolást követően visszatért.
89' Négygólos előnyük ellenére sem állnak le a pécsiek.
90' Éreth játékvezető 2 percet hosszabbít.
48' A meccs befejeződött.