PMFC – FTC ZRT

Így kezd a PMFC az FTC II. elleni bajnokin: Gábor - Fekete, Erőss, Fellai, Szabó - Horvát, Turi - Kiss, Koller, Schmidt - Havasi Hajrá, Pécs!
Szépen telnek a lelátók, régen siettek ennyire és ennyien meccsre Pécsen!
0' A PMFC a mérkőzés előtt köszöntötte az olimpiai bronzérmes Kenderesi Tamást, Sólyom Csabát és az első félidő kezdőrúgóját, Magyar Marcellt.
0' A meccs elkezdődött.
1' Schmidt veszélyes passza után mentettek szögletre a vendégek.
3' A zöld-fehérek kezdőként vetik be a mérkőzésen tapasztalt játékosukat, Busai Attilát.
7' Egyelőre kiegyenlített a játék, leginkább a mezőnyben jár a labda.
10' Turi próbálkozott egy lövéssel, amit saját emberünk blokkolt.
11' Kiss Patrik lövését blokkolta egy védő, a kipattanó majdnem jó lett Schmidtnek, de Varga kapus jól jött ki és fogta a labdát.
16' Derekas próbálkozott, de a kósza kísérlet semmiféle zavart nem okozott.
29' Eseménytelenül, helyzet nélkül zajlik a meccs. Mindkét csapat jól felkészült a másikból, egyikük sem adja könnyen magát.
30' Schmidt lőtt fölé egy szép szóló után. Ez bizony helyzet volt!
31' Schmidt lőtt ismét, labdája centikkel ment a bal kapufa mellé.
32' Adamcsek élesen belőtt labdája Popovnak volt éppen hosszú!
35' A zöld-fehérek mozdultak be lesre egy ígéretes szabadrúgásnál
36' Schmidt zseniális szólója végén védett Varga. Zseniális megmozdulás volt!
38' Kiss buktatásáért jöhetünk veszélyes helyről
41' Néhány véleményes ítélettel hívja fel magára a figyelmet a játékvezető.
42' Adamcsek jó beívelésénél voltak ismét lesen a társak.
44' Szabó remek lövése után cédett a vendég kapus.
46' Turi szöglete után Havasi esett össze a védők szorításában, de a játékvezető sípja néma maradt.
46' Első félidő vége.
47' Gábor védett nagyot Adamcsek lövése után
52' Schmidt maradt lent egy könyökös után, de a vendégek nem zavartatták magukat, végigvitték az akciót, melynek végén kirúgással jöhetünk.
55' Dereka lőtt fölé egy pécsi védelmi hiba után.
57' Schmidt remek lövése szállt éppen mellé. Zseniális cselsorozat volt!
58' Koller zseniális passzkísérletét fülelte le az utolsó védő, pedig Havasi ziccerben mehetett volna!
60' Ismét könnyen kap szabadrúgást a mezőnyben a Fradi II.
60' Horvát marad lent egy ütközés után
61' Popov
63' Havasi le, Károly be
63' Korábban egyébként Bodor érkezett Kiss helyére csapatunkban
64' Turi megy ki elvégezni egy szögletet
67' Nagyon szaggatott a játék, sok a kis fault
70' Fellait fejelték meg egy szögletnél hátulról, de a játékvezető ismét nem látott szabálytalanságot, pedig védőnket ápolni is kell
70' Kovács Krisztián le, Szarka Dominik be
72' A kis termetű, fiatal Ferencváros-játékosok könnyen repkednek az ütközések után, a játékvezető pedig szabadrúgásokkal jutalmazza ezt
73' Lipcsei Krisztián kapott sárgát
74' Koller rúgott fölé 18-ról
75' Ezúttal Károlyt könyökölték meg, mehet tovább...
79' Szpirulisz
81' Schmidt elől mentettek kulcsszituációban, pedig ziccerben lépett ki
81' Kárász
82' Károly szabadrúgása ment el kevéssel a bal ficak mellett
83' Csernik lőtt mellé kecsegtető szituációból
85' Horvát le, Hleba be
86' Károly adott be veszélyes, de a védők kivágták
87' Hleba szabadrúgását vágták ki, szöglet
90' Gera helyén Szántó
91' Bodor
94' Keményen strapálták egymást a csapatok, de gólt senkinek sem sikerült szereznie. Talán a pécsiek álltak közelebb a győzelemhez, de a mindent eldöntő találatot nem sikerült bevinni.
110' A meccs befejeződött.