90'
105'
107'
107'

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Első tavaszi hazai bajnokijára készül a PMFC labdarúgócsapata, amely ma délután 14:00 órától a Méhkeréki SE együttesét fogadja az NB III Közép-csoport 20. fordulójában.
Szerencsére kitűnő időnek örvendhetünk, hiszen Pécsett jelenleg 9 Celsius-fok a hőmérséklet. Az égbolt tiszta, ráadásul verőfényes napsütésben úszik a PMFC Stadion.
Így kezd a PMFC a Méhkeréki SE elleni hazai szezonnyitón: Gábor - Fekete, Fellai, Krapecz, Varga - Turi - Kónya D., Bata, Koller, Károly - Frank
Cseréink: Sólyom, Kónya K., Takács, Lőrincz, Nagy, Szabó, Hleba
A csapatok nemrég elkezdték a bemelegítést.
Vége e bemelegítésnek, hamarosan kezdődik az összecsapás.
Érkeznek a csapatok: a pécsiek hagyományos piros-fekete, míg a méhkeréki vendégeink tiszta fehér szerelésükben játszanak.
0' A találkozót a Méhkerék kezdte.
2' Fellai egy mélységből felívelt labdával kereste Kónya Dávidot, szélsőnket azonban két védő közrefogta, így nem jutott el hozzá a játékszer.
6' Kónya Dávid tört be középre, majd 16-ról a bal alsó felé lőtt, Nagy kapus azonban vetődve elcsípte a labdát.
9' Bata kísérlete meg jobbról beadni a labdát, próbálkozása azonban hosszú és pontatlan volt.
13' Károly harcolt ki egy szögletet, amit ő maga végzett el. Ebből azonban nem lett semmi.
14' Károly távoli szabadrúgása nem volt éppen veszélytelen, Nagy kapusnak kellett ismét résen lennie.
15' Kónya cselezgetett a tizenhatos jobb oldalán, beadásába belevetődtek, szöglet.
16' A sarokrúgásra Nagy érkezett ki ütemre, aki kitolta a mezőnybe a labdát.
17' Bata szánta rá magát egy váratlan lövésre, nem sokkal tévesztett célt.
18' Turi sarokrúgása két kapu elé berobbanó pécsi előtt is elszállt. Nagy helyzet maradt ki.
20' A vendégek első kapura szánt lövését Furár jegyezte.
23' Egy védelmi hibát kihasználva Sztojka került jó helyzetbe, lövése azonban jócskán mellé szállt.
25' A vendégektől Sztojka sárgult be.
26' Károly fordult le emberéről, közeli lövését óriási bravúrral fogta Nagy.
27' A visszaszerzett labdát sikerült ismét jobbról a hosszú felé beadni, ahol Károly érkezett, de Nagy kapus újabb elképesztő védését mutatott be!
31' Kollert buktatták, remek helyről végezhetünk szabadrúgást.
32' Károly 23-ról elvégzett pontrúgása elakadt az öttagú vendégsorfalban.
38' A méhkerékiek csapatkapitánya, Vincze maradt lent, ápolásra szorult.
40' Egy ütközést követően Rusza fájlalta az oldalát, de nem kért orvosi segítséget.
45' Első félidő vége.
45' A második játékrészt a PMFC indította útjára.
45' Nem volt csere még egyik oldalon sem.
48' Károly szögletét a hosszú felső fölé csúsztatták a piros-feketék.
50' Frank csúszott meg a tizenegyespont környékén, így aztán eltudták rúgni a labdát a méhkeréki védők.
51' Egy pontos beadást követően Károly estében még kapu felé tudta rúgni a labdát, de Nagy hálóőr megfogta a laposan guruló játékszert.
55' Kónya beadásába egyértelműen kézzel ért bele egy méhkeréki, de Mód játékvezető nem ítélt 11-est.
56' Bata helyére Lőrincz állt be, aki egyúttal debütál a Pécsben!
58' Boros távoli szabadrúgása nem talált kaput.
60' Károly bal szélről elvégzett szabadrúgását Nagy öklözte ki a mezőnybe.
63' Turi szabadrúgását is védte Nagy kapus.
67' Fülöp szögletét Gábor húzta le.
68' Fekete sárgult be egy megkésett becsúszás miatt.
72' Krapecz is sárga lapot kapott, feltehetően szövegelésért.
73' Második csere a PMFC-nél: Frank helyére Hleba érkezett.
76' Hajdut Krajcs váltotta a Méhkeréknél.
77' Utolsó cseréjét ki kihasználta a Pécs: Károly helyére Nagy állt be, aki szintén debütál a felnőttek között.
77' Újabb sárga a vendégeknél, ezúttal Boros kapta.
78' Sztojkát állították meg les miatt.
78' Koller esett el a 16-oson belül, de ezért nem járt büntető.
81' Boros le, Komlósi be a vendégeknél.
83' Furár helyett Repsiky állt be, ezzel a Méhkeréknek sincs már több cserelehetősége.
83' Turi szögletét Nagy húzta le Lőrincz elől.
86' Vass kapott sárgát a vizitálok közül.
89' Szabadrúgáshoz készül a Pécs, talán ez az utolsó lehetőség a gólszerzésre.
92' A rendes játékidő utolsó percében megszereztük a vezetést, egy méhkeréki öngóllal!
107' A meccs befejeződött.