Paksi FC – PMFC

4-1

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
NB II-re készülő labdarúgócsapatunk 12:30-tól az élvonalbeli Paksi FC vendégeként játssza utolsó felkészülési mérkőzését.
Íme a mai kezdőnk: Helesfay - Sági, Rácz, Króner, Bischoff - Óvári, Futó, Geiger, Grabant - Kónya, Batizi-Pócsi.
Cseréink: Vukman, Preklet, Gajág, Németh, Bartha, Nikic, Adamcsek.
A Paksi FC kezdő összeállítása: Rácz - Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó - Nagy, Balogh, Szakály, Windecker - Ádám, Sajbán.
A tolnai zöld-fehérek cseréi: Holczer, Molnár, Vas, Szendrei.
A hazaiak tiszta zöld, míg csapatunk piros-fekete szerelésében lépett pályára.
1' Sági előreívelt labdája elől Óvári húzta le a fejét, így lett jó lövésre Bischoffnak, Rácz azonban védeni tudott.
2' Gyors hazai kontra végén Sajbán lőtt védőink szorításában, a paksi támadó gyenge lövését azonban könnyedén megfogta Helesfay.
5' Geiger elé került a labda a hazaiak ötösének környékén, támadónk azonban nem találta meg a lőrést a zöld mezesek között.
16' A Paks együttese végezhette el az edzőmeccs első szögletét, ami azonban pontatlan volt.
22' Geigernek ívelték be a labdát a paksi védők vonala mögé, Kulcsár azonban az utolsó pillanatban tisztázott.
23' A fordulást követően egyből visszatámadt a Paks, a kapunk előtt azonban sikerült felszabadítani.
25' Geiger szánta el magát egy átlövésre, kissé jobbról leadott kísérlete nem sokkal szállt el a hazai kapu előtt.
25' Nagy esett el védője szorításában, a játékvezető 11-est ítélt a Paksnak.
26' A büntetőt Szakály végezte el, aki a jobbra vetődő Helesfay mellett a háló bal oldalába talált, 1-0.
31' Ádám lépett ki középen, majd átemelte Helesfay-t, aki ujjheggyel még bele tudott érni a labdába, ám a játékszer így is a hálónk közepébe hullott, 2-0.
38' Nagy lövésénél kellett résen lennie Helesfaynak.
41' Futó kapott sárga lapot.
45' Első félidő vége.
Így állunk fel a második játékrészben: Helesfay - Sági, Gajág, Preklet, Németh - Grabant, Nikic, Bartha, Hegedűs - Adamcsek, Tihanyi.
50' Lenzsér buktatta Bohatát, 11-est végezhetünk.
52' Szépítettünk! A jogosan megítélt büntetőt Adamcsek értékesítette, Holczer és társai azonban a játékvezetőn kérték számon az elvégzését, 2-1.
55' Szendrei növelte a hazaik előnyét, a támadó jobbról lőtt, a labda pedig a jobb kapufa tövéről pattant a hálónkba, 3-1.
59' Javítás: A játékvezető visszavonta Adamcsek gólját, a tévedésért elnézést kérünk!
62' Sajbán ziccerét védte Helesfay.
67' Szendreit állították meg les miatt.
69' Bohata készítette le lövésre a labdát Hegedűsnek, akinek próbálkozása nem sokkal gurult el a bal kapufa mellett.
72' Ismét lövésig jutottunk, ám Bartha a paksi kapu fölé rúgta a labdát.
75' Hazai oldalon Könyves állt be Nagy helyett.
75' Vas László is cserélt: Sági helyett Archie állt be.
78' Remekül végigvitt támadás lezárásaként Szendrei duplázott, 4-0.
85' Hegedűs ívelt be balról, a középen üresen maradt Tihanyi pedig a kapu közepébe lőtt, 4-1!
90' Hegedűs szabadrúgását Németh csúsztatta mellé.
99' A meccs befejeződött.