Zártkapus: Soroksár SC – PMFC

2-2

Pécsi gólokban gazdag szombat délelőttöt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
NB II-re készülő labdarúgócsapatunk 11:30-tól a másodosztályú Soroksár SC vendégeként játszik zárkapus felkészülési mérkőzést.
Íme a mai kezdőnk: Hermány - Sági, Rácz, Preklet, Katona - Grabant, Nikic, Geiger, Hegedűs - Óvári, Adamcsek.
A Soroksár SC kezdője: Varga - Bene, Gengeliczki, Takács, Pászka - Gyömbér, Huszák - Tóth, Korozmán, Pócsik - Magyari.
Nagy hőségben zajlik a bemelegítés a pályán.
Érkeznek a csapatok! A hazaiak fehér szerelésben, míg a mieink piros-feketében játszanak.
Csapatunk kezdte a felkészülési találkozót.
5' Lendületesen kezdtük az összecsapást, több ízben is sikerült a hazaiak tizenhatosáig eljutni, komolyabban azonban még nem sikerült veszélyeztetni.
7' Kapufa! Adamcsek került helyzetbe, lövése azonban a bal kapufa tövéről pattant ki Varga kezébe!
12' Hazai sarokrúgást követően Gengeliczki csúsztatott fejjel, Hermány azonban higgadtan lehúzta a bal felső irányába tartó labdát.
15' Megszerezte a vezetést a Soroksár! Labdaszerzést követően Korozmán vette észre a kint álló Hermányt, és félpályáról a hálónkba ívelt, 1-0.
16' Növelte előnyét a hazai gárda, letámadást követően Magyari lépett ki, majd higgadtan Hermány mellett eltekerte a labdát a bal alsóba, 2-0.
24' GÓÓÓL! Óvári harcolt ki egy sarokrúgást, amit Hegedűs ívelt át a hosszú irányába, Rácz pedig tökéletes ütemben berobbanva védhetetlen gólt fejelt a háló bal felébe, 2-1!
Továbbra is csapatunk a kezdeményezőbb, míg a soroksáriak megszerzett labdákra és kontralehetőségekre építkeznek.
36' Adamcsek végezhetett 20-ról szabadrúgást, kísérlete azonban elszállt a hazai kapu felett.
40' Geiger szorult némi ápolásra.
45' Első félidő vége.
Rövid pihenőt követően folytatódik a második negyvenöt perces félidő.
Sági helyett Króner, Katona helyett Németh, Grabant helyett Kónya, Adamcsek helyett Tihanyi, Geiger helyett Batizi-Pócsi állt be nálunk.
A Soroksár második félidei összeállítása: Varga - Lipcsei, Valencsik, Vida, Kópis - Derekas, Csernik - Szerető, Ladányi, Orosz - Oroszi.
56' GÓÓÓL! Kónya ment le jobbról egészen az alapvonalig, ahonnan középre passzolt, Tihanyi pedig könyörtelenül a háló jobb felébe továbbított, 2-2!
61' Kettős csere: Hegedűs helyett Bohata, Nikic helyett Futó állt be.
Ivószünet szakítja meg az edzőmeccset.
71' Szerető gyenge lövésszerű próbálkozását Hermány fogta meg.
74' Batizi-Pócsit ugratták ki remek ütemben, a partjelző azonban mindenkit meglepve lest intett be.
75' Ismét cseréltünk: Keresztes váltotta Óvárit.
77' Bohata lőtt az ötös bal sarkáról, ám Varga és egy hátvéd remekül zárta el a labda útját.
82' Kapust cseréltünk: Hermány helyett Vukman állt be védeni.
84' Kónya lövése szállt el a soroksári kapu előtt keresztbe.
89' Futó bedobását Rácz csúsztatta meg fejjel, Varga azonban óriásit nyúlva védeni tudott.
96' A meccs befejeződött.