75'
90'
104'
104'

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 30. fordulójában a harmadik helyezett PMFC a tabella ötödik fokán álló Paksi FC II.-t fogadja hazai pályán.
Íme a kezdőnk: Sólyom - Fekete, Krapecz, Fellai, Szabó - Turi, Koller - Nagy, Bata, Károly - Kónya D.
Kispadon: Gábor, Kónya K., Frank, Lőrincz, Varga, Rácz, Hleba.
A találkozó játékvezetője Mód István, asszisztensei Perák Andás és Nagy Attila.
A bajnoki összecsapás 17:30-kor kezdődik, addig is kövessék online a Stadion utcában zajló eseményeket.
A két kapu előterében elkezdtek bemelegíteni a hálóőrök. Külön öröm, hogy a szürke esőfelhők közül előbújtak a napsugarak.
Kifutottak mezőnyjátékosaink is, akik Takács Lajos pályaedző vezényletével kezdték el a meccs előtti átmozgató tréninget.
Érkeznek a csapatok. A mieink piros-fekete, a paksiak pedig fehér szerelésben játszanak.
0' A találkozót a Paks kezdte.
1' A félpályán túlró Turi indította Kónyát, akinek azonban túl hosszú volt a labda, amit végül Kesztyűs gyűjtött be a tizenhatosnál.
2' Az esőzések miatt némileg felázott a pálya talaja, de ez láthatóan nem zavarja a játékosokat.
8' Károly célozta meg 14-ről a jobb alsót, de Székely védte lövését.
11' Daru helyére Fejős állt be a vendégeknél.
13' Koller továbbította a labdát a paksi gólvonalon túlra, de a partjelző lest intett.
14' Kónya forgolódott az ötös bal sarkánál, lerázta védőjét majd kapura vágta a labdát, de Székely nagyot hárított.
16' Károly lőtt el nem sokkal a bal kapufa mellett. Ez is nagy helyzet volt!
20' Nem igazán tudnak lőtávon belülre kerülni vendégeink, így hát távolról próbálkoznak, kevés sikerrel.
24' Károly végzett el egy szabadrúgást 30-ról, de a zöld-fehérek hálóőre begyűjtötte a játékszert.
25' Károly balszélről becsavart pontrúgásáról Koller maradt le egy hajszállal az ötösnél.
28' Nagy fölényben futballoznak a mieink, akik akár gólokkal is vezethetnének már.
30' Károly bal alsóba tartó pontrúgását óriási bravúrral szedte ki Székely, majd a visszaszerzett labdát Koller lőtte rá, de egy paksi a gólvonalon blokkolt, kézzel..
31' Szalait állították meg les miatt.
34' Nagy beadását Károly csúsztatta meg, de pechére a jobb kapufát találta el, amiről kifele pattant a labda.
34' A vendégektől Vlasics sárgult be lerántásért.
37' Károly tekert el centikkel a bal kapufa mellett.
39' Nem várt fordulat. A vendégektől Simon lőtte ki 22-ről a jobb felsőnket, 0-1.
41' Vlasics szorul ápolásra.
45' Nagy is sárgát kapott a paksiaktól.
46' Első félidő vége.
45' A szünetben cseréltünk: Nagy helyett Frank állt be.
46' Egy pillanatnyi üzemzavart kihasználva Fejős tört kapura, de végül sikerült Sólyomnak védenie.
48' GÓÓÓÓÓL! Turi szögletét Fellai bólintotta a paksi hálóba, 1-1!
49' Szalai kapott sárgát.
52' Az egyenlítést követően ismét kézbe vettük az irányítást.
54' Bata beadásába belevetődött egy védő, de egy szögletre így jók vagyunk.
56' GÓÓÓÓÓL! Átvettük a vezetést, miután Turi sarokrúgását követően Krapecz fejelt a vendégek kapujába, 2-1!
57' Előnyszabályt követően Kónya vezethette kapu felé a labdát, majd 16-ról el is lőtte, ami egy kicsivel ugyan, de mellé ment.
60' Krapecz kapott sárgát.
64' Az ötösön belül Krapecz fejelt össze Fejőssel, aki emiatt ápolásra szorul.
66' Turi szabadrúgása nem volt épp a legjobb, Koller elől Székely gyűjtötte be a labdát.
68' Károly balról elemi erővel rúgta rá szabadrúgást, de egy paksi beleért.
69' Kényszerű csere: Krapecz ment le ás Kónya Kornél állt be.
71' Kesztyűs Máté is beállt a vendégeknél.
74' Turi csavart kapu el egy szabadrúgást, amit a paksi kapus elsőre kiejtett a kezéből, de másodjára már pontosabb volt.
75' Károlyt állították meg les miatt.
78'
79' Bognár le, Rácz be. Ezzel nincs több cseréje a Paksnak.
82' Mintaszerű pécsi kontra végén Frank került szembe a kapussal, de óriási lehetősége ellenére fölé vágta a labdát.
83' Szalai csúsztatott a jobb alsó irányába, Sólyom védett, de közben már emelkedett a partjelző zászlója.
84' Turi ugratta ki Batát, aki viszont lesen volt.
85' Bagó is besárgult egy lerántás miatt.
86' Fél perc alatt egy egész meccsre való helyzetet puskáztunk el.
86' Egy újabb Turi szögletet láthattunk, amit Fellai bólintott rá, de ezúttal résen volt a hálóőr.
87' Batát Hleba váltotta.
91' GÓÓÓL! Szép támadás végén Fellai helyezett az üresen maradt paksi kapuba, 3-1!
48' A meccs befejeződött.