PMFC – Szentlőrinc

2-0

Pécsi gólokban gazdag vasárnap estét kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
A Merkantil Bank Liga NB II 7. fordulójának rangadóját csapatunk a Szentlőrinc csapatával mérkőzik meg hazai pályán.
A 19:00 órakor kezdődő találkozó játékvezetője Horváth Tibor, segítői Rózsa Dávid és Dr. Bede Tamás, míg a tartalék játékvezető Sipos Tamás.
Íme a mai kezdőnk: Helesfay - Sági, Rácz, Futó, Katona, Kónya, Grabant, Preklet, Tihanyi, Geiger, Króner.
Cseréink: Hermány, Németh, Keresztes, Adamcsek, Óvári, Gajág, Bohata.
Tart még a pályán a bemelegítés, azonban nem kell már sokat várni a kezdősípszóig.
Online közvetítésünk az oldal túlterheltsége miatt akadozik, megértésüket köszönjük!
Lassan kigyúlnak a fények a kandeláberen.
A csapatok már felsorakoztak a játékoskijáróban.
Csapatunk piros-fekete szerelésben, míg a szentlőrinciek tiszta fehérben kezdték a mérkőzést.
10' Tapogatózással telt az összecsapás első tíz perce, helyzet még egyik kapu előtt sem adódott, de az eddigiek alapján csapatunk birtokolja többet a labdát.
11' Grabant szögletét követően Króner fejelt volt, de egy hajszállal lecsúszott a labdáról.
Ismét teltház előtt játszik a PMFC, 3500-an látogattak ki a Szentlőrinc elleni hazai rangadóra.
15' Kónya adott középre jobbról, az érkező Grabant azonban egy cselt követően már nem találta meg a lövőrést a labdát a lőrinci lábak között.
17' Vajda szögletét Preklet fejelte ki a kapunk elől.
18' Molnár lódult meg, majd lőtt 23-ról a hálónk bal felének irányába, de Helesfay szögletre tolta a labdát.
20' Hleba távolról elvégzett szabadrúgása jócskán fölé szállt.
23' Fröhlich ugrattak ki Silit, ám Helesfay remekül érkezve kirúgta a mezőnybe a labdát.
24' A rekkenő nyári hőségre való tekintettel ivószünetet rendelt el a játékvezető.
26' Grabant szögletét követően a hosszúnál Króner ugrott fel a legmagasabbra fejelni, csúsztatása a keresztléc felett szállt el.
27' Két pécsi védő mellett is elszállt Vajda beadása, majd Fröhlich lőtt az ötös környékéről, Helesfay azonban bravúrral védett.
30' Futó játszotta be a Szentlőrinc tizenhatosára labdát, ahol Tihanyit meg is találta, azonban támadónk lövését blokkolta Havas.
35' Geiger fektette el Dullót, de lövése egy visszaérő szentlőrincibe elakadt.
39' Kezezés miatt 11-est végezhetünk!
41' GÓÓÓÓÓL! Grabant nyugodtan lőtt a kapu jobb oldalába a balra vetődő Slakta mellett, 1-0!
44' A vendégek közül Hleba kapott sárga lapot.
45' Sági kapott sárga lapot.
45' Első félidő vége.
46' Katona helyett Keresztes, Hleba helyett Kondor folytatja.
48' Geiger sárgult be.
49' Kisebb tűzijáték a szentlőrinci tizenhatos előtt.
49' Fröhlich kapott sárga lapot.
50' Grabant lágyan betett szabadrúgását Rácz fejelte kapu fölé.
55' Veszélyesnek tűnő szentlőrinci szöglet, de Hleba fejese mellé ment.
59' Tihanyi szerzett labdát a Szentlőrinc tizenhatosánál, de szerelését szabálytalannak látta a játékvezető.
61' Grabant kapott sárga lapot.
61' Pécsi csere: Tihanyi helyett Adamcsek állt be.
62' Grabant egy buktatás miatt kapta meg második sárga lapját, így csapatunk emberhátrányban folytatja.
64' A szabadrúgást követően Harsányi elé került a labda, akinek távoli bombáját Helesfay öklözte ki zseniálisan.
67' Harsányi készítette le a labdát Hleba elé, de a középpályás lövése messze elkerülte a kapunkat.
68' Fröhlich forgolódott a tizenhatosunkon belül, majd középre emelt, de Sili fejese keresztbe elment a kapunk előtt.
69' Ismét ivószünet miatt szünetel az összecsapás, amelyen csapatunk emberhátránya ellenére 1-0-ra vezet.
73' Pécsi csere: Geiger helyett Gajág állt be.
75' Nagy szögletét követően Sili fejjel csúsztatott mellé.
76' Dulló kapott sárga lapot.
78' Adamcsek jó helyről végzett szabadrúgását Slakta öklözte ki.
78' Cseréltek a vendégek: Harsányi helyett Lehoczky érkezett.
81' Sili Luka sárgult be.
84' Futó nagy bedobását követően került veszélybe a Szentlőrinc kapuja, de a kapufa tetején kötött ki a labda, és Slakta is rajta volt a fejesen.
85' Szentlőrinci csere: Helba helyett Kovács állt be.
85' Veszélyes pécsi támadás végén Keresztes lőhetett kicsit balra kisodródva, de Slakta védett.
85' Vas László, csapatunk vezetőedzője kapott sárga lapot.
87' Futó bedobását követően Ráczot lökték el két kézzel a kapu előtt, de a játékvezető nem látott semmi szokatlant.
88' Futó kapott sárga lapot.
89' Lehoczky-t állította ki a játékvezető, 10-10 játékossal fejetik be a meccset a csapatok.
90' GÓÓL! Adamcsek 20 méterről tekerte be a szabadrúgást, 2??0!
91' GÓÓL! Adamcsek 20 méterről tekerte be a szabadrúgást, 2??0!
108' A meccs befejeződött.