PMFC – WKW ETO FC Győr

2-2

Pécsi gólokban gazdag szombat estét kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Csapatunk a Merkantil Bank Liga NB II 3. fordulójában a WKW ETO FC Győrt fogadja a Stadion utcában.
A 18:15-kor kezdődő összecsapást Antal Péter vezeti, segítői Kovács II. Gábor és Máyer Gábor, míg a tartalék játékvezető Németh Ádám.
Íme csapatunk kezdője: Helesfay - Sági, Rácz, Preklet, Katona - Grabant, Futó, Bartha, Hegedűs - Adamcsek, Geiger.
Cseréink: Hermány, Keresztes, Óvári, Gajág, Bohata, Tihanyi, Króner.
A csapatok már javában melegítenek a pályán.
A WKW ETO FC Győr kezdőcsapata: Gundel-Takács - Temesvári, Vashkeba, Vári, Kiss, Múcska, Májer, Fejes, Priskin, Király, Lipták.
A Rába-partiak cseréi: Gyurákovics, Szimcso, Dvorschák, Kerkez, Vankó, Vitális, Kovács.
Hamarosan érkeznek a játékosok és kezdetét veszi a mérkőzés!
A mai mérkőzés ünnepélyes kezdőrúgója egykori legendás sikeredzőnk, Garami József, aki vasárnap ünnepli 81. születésnapját.
1' Labdaszerzést követően nem tudtak felszabadítani a vendégek, így Geiger került helyzetbe, lövését azonban megfogta Gundel-Takács.
1' Geigert buktatták a tizenhatoson belül, Antal Péter játékvezető azonban nem ítélt 11-est.
2' Rögtön a büntetőgyanús esetet követően Adamcsek nem tudta jól eltalálni a labdát, gyenge kísérletét így könnyedén fogta a vendégek kapusa.
5' Futó bedobását Rácznak nem sikerült kellőképpen kapura csúsztatni.
5' Bartha kapott középen egy remek labdát, 19-ről leadott lövésébe beleért Gundel-Takács. Nagy védés volt ez a győri hálóőrtől.
8' Királyt viszik le ápolni a pályáról.
10' Győri csere: Király helyett Szimcsó állt be.
11' GÓÓÓÓL! Egy jó helyről megítélt szabadrúgást Adamcsek tekert jobbról jobbal a hosszú felsőbe, labdája a lécről vágódott a hálóba, a kapus nem védhetett, 1-0.
13' Geiger adott be egy labdát jobbról, a rövidnél Hegedűs érkezett, fejesét azonban már nem tudta kapura küldeni.
15' Ismét Geigert rántották le a tizenhatoson belül, a játékvezető azonban továbbot intett.
Körülbelül 3000 PMFC-szurkoló tekinti meg a helyszínen a mai WKW ETO FC Győr elleni hazai NB II-es mérkőzést.
18' Priskint kellett ápolni a kapunk előterében, a korábbi válogatott támadó időközben visszajött a pályára.
21' Sági osztott ki egy pontos keresztlabdát jobbról, a felívelésre Rácz érkezett fejelni a hosszúnál, kísérlete alig szállt el a keresztléc felett.
23' Kiss oldalszabadrúgása kis híján a menteni igyekvő Adamcsek lábáról került a saját hálónkba.
25' Győri szabadrúgást követően Helesfaynak kellett résen lennie.
A találkozót élőben követheti az m4sport.hu-n!
35' Rácz rántotta le Priskint a kapunk előtt, 11-est végezhet a Győr.
35' Rácz kapott sárga lapot.
36' Priskint rúgta be a büntetőt a jobb alsóba, miközben Helesfay az ellenkező irányba vetődött el, 1-1.
38' Grabant nézte ki magának balról a hosszú felsőt, Gundel azonban a levegőben óriásit nyúlva a hárítani tudott!
41' Fordított a Győr. Priskin lépett ki középen, majd higgadtan a kapunk bal felébe gurított, 1-2.
45' Az első félidő végén 2 percet hosszabbít a játékvezető.
47' Első félidő vége.
45' A szünetben cseréltünk: Hegedűs helyett Óvári folytatja.
47' Szimcso mellett került a gyepre Futó a tizenhatoson belül, Antal Péter játékvezető azonban nem látta szabálytalannak az esetet.
48' Katona kapott sárga lapot.
51' GÓÓÓL! Geiger futott versenyt Temesvárival, támadónknak sikerült az alapvonaltól középre passzolnia, az érkező Adamcsek pedig nem vétettel el az üresen maradt győri kaput, 2-2!
55' Szögletet követően Prekletnek tették vissza a labdát, védőnk lövése azonban a bal kapufán pattant, Gundel kapus pedig ezt követően üggyel-bajjal, de védeni tudott.
Időközben felkapcsolódtak a stadion reflektorfényei.
Szurkolótáborunknak is köszönhetően varázslatos futballhangulat uralkodik a Stadion utcában.
61' Cseréltek a győriek: Múcska helyett Vitális állt be.
65' Májer kapott sárgát a vendégek közül.
68' Futó bedobására Rácz ugrott fel a legmagasabbra, védőnk fejesét azonban bravúrral hárította Gundel kapus.
70' Preklet tette tovább labdát a tizenhatoson kapuval szemben, Grabant pedig az alapvonalhoz leérve kinézte a hosszú alsót, életerős lövése azonban elszállt a győri kapu előtt keresztbe.
72' Geiger tört kapura balról, tizennégyről leadott löketét Gundel tolta ki a rövid alsóból.
75' Grabant ívelte be remekül a labdát a győri kapu elé, amiről Geiger egy hajszállal maradt csak le.
75' Priskin kapott sárga lapot.
79' Cseréltünk: Geiger helyett Tihanyi állt be.
83' Utolsó csere győri oldalon: Szimcsó helyett Vankó állt be.
84' Májer kezezett a félpálya közelében, a játékos második sárga lapja elmaradt.
86' Hatalmas védés! Májer ért be egy labdát, majd befelé cselezve passzolt a Priskin elé, akinek a közeli lövését Helesfay lábbal blokkolta.
90' Három perc a ráadás.
91' Lipták fejelt, de a védő már lesen volt.
109' A meccs befejeződött.