PMFC II: Tizenegyet vágtunk a Boda kapujába

Második számú csapatunk kiütéses, 11-0-s győzelmet ért el szerda esti megye I-es bajnokiján.

A Volkswagen Baranya megyei I. osztály, 19. fordulójának szerdai záró mérkőzésén a győzelem reményében lépett pályára a Nagy Gábor vezette PEAC PMFC II, amely a tabella utolsó előtti helyén tanyázó Boda ÖSE gárdáját fogadta. Második számú labdarúgócsapatunk hamar érvényesítette akaratát, az NB II-es keretből visszajátszó, 19 esztendős Zsemlye góljával már a 10. percben megszereztük a vezetést, míg a szünetig a vele egykorú Szabó tudott duplázni, így 3-0-s előnnyel fordulhattunk. A második játékrészben aztán teljesen ellenfelünk fölé nőttünk, ennek köszönhetően pedig szinte futószalagon érkeztek a hazai helyzetek. Kiss, Okorie, Jégl és Archie is betalált, míg Duraku és Kása egyaránt kétszer-kétszer vágta a labdát a Boda kapujába, kialakítva a 11-0-s végeredményt. A PEAC PMFC II legközelebb vasárnap 15:00 órakor lép pályára Szederkényben.

Volkswagen Baranya megyei I. osztály, 19. forduló
Pécs, Idősebb Dárdai Pál Labdarúgó Utánpótlás Edzőközpont. Vezette: Brozovics (Nagy, Laki)
PEAC PMFC II – Boda ÖSE 11-0 (3-0)
Gólszerzőink: Zsemlye Balázs (10.), Szabó Zalán (27., 37.), Kiss Máté (48.), Okorie David (59.), Jégl Kristóf (63.), Duraku Ermal (66., 77.), Archie Hawkins (74.), Kása Benedek (84., 87.)

PMFC: Vukman (Vajda, 62.) – Kiss, Bozóki ( Duraku, 62.), Lezsák, Szűcs – Kövesdi (Jégl, 62.), Archie, Zsemlye – Kása, Szabó, Okorie (Werb, 68.).

– A mérkőzés folyamán végig fölényben játszottunk, sok helyzetet dolgoztunk ki. A helyzetkihasználásunk hatékonyságán a nagyarányú győzelem ellenére javítanunk kell – értékelt Nagy Gábor, edző.