Szurkolói infók a zuglói bajnokira

A vendégszektorba szóló teljes árú belépőjegyek 1500 forintba kerülnek és kizárólag a helyszínen vásárolhatók meg.

NB II-es labdarúgócsapatunk 2023. szeptember 3-án, vasárnap 16:00 órától a BVSC-Zugló vendégeként lép pályára a Merkantil Bank Liga 7. fordulójában. A korábban megszokott szurkolói tájékoztatást a Szőnyi úti mérkőzés előtt is friss és hasznos információkkal egészítettük ki, ezért kérjük, hogy az utazás – majd a jegyvásárlás és a stadionba való belépés – előtt mindenki tanulmányozza át.

– JEGYVÁSÁRLÁS

• A belépőjegyek egységesen 1500 forintba kerülnek.
  • Jegyvásárlásra kizárólag a helyszínen nyílik lehetőség.
  • A vendégpénztár egy órával a kezdés előtt – 15:00-kor – nyit ki.

– MEGKÖZELÍTÉS

• Cím: Budapest, BVSC-Zugló Stadion (1142 Budapest, Szőnyi út 2.)
  • A Pécs-Budapest útvonal tervezett távolsága személyautóval kb. 238 km, az utazás várható időtartama 2 óra 35 perc.
  • Parkolni ingyenesen lehet, a Mexikói és Szőnyi út sarkán lévő BVSC nagyparkolóban.
  • A vendégszektor 500 fő befogadására alkalmas.
  • A vendégszektor bejárata a Teleki Blanka utca felől, a Szőnyi úttól távolabbi, gazdasági kapunál van.

– BELÉPTETÉS

• A biztonsági szolgálat munkatársai szurkolóink biztonsága érdekében átvizsgálják a ruházatot és csomagokat.
  • Kérjük, tartsák tiszteletben a pályarendszabályokat, semmilyen körülmények között ne lépjenek a nézőktől elzárt területre.
  • Tartózkodjanak a gyűlöletkeltő rigmusoktól, az ellenfél és harmadik csapat szidalmazásától, valamint ne használjanak pirotechnikai eszközöket, ellenkező esetben büntetésre számíthat klubunk az MLSZ részéről.