Vereség hazai pályán

Címvédő öregfiúk-labdarúgócsapatunk egygólos vereséget szenvedett a Stadion utcában.

A sikeres szezonrajtot követően elszenvedte szezonbeli első vereségét a Baranya megyei I. osztályú öregfiúk bajnokság B-csoport alapszakaszának 2. fordulójában a tavalyi bajnok PMFC. Az ezúttal cserék nélkül kiálló piros-feketék múlt szombaton a Pellérd SE gárdáját látták vendégül a Stadion utcában.

A hazaiak az első félidő végén szerezték meg a vezetést, miután Kósa Sándor remek indításából Teszárik Zoltán középre tett labdáját Pataki Tamás helyezte a vizitálók hálójába. A második játékrész végéhez közeledve azonban előbb Kardos Zoltán egyenlített, majd pedig Kresz Zoltán állította be az 1-2-es végeredményt.

A PMFC mérlege két fordulót követően egy győzelem és egy vereség, amivel pillanatnyilag csoportjuk harmadik helyén állnak a pécsiek. Öregfiúk-labdarúgócsapatunk a következő fordulóban, szeptember 23-án, szombaton 16:00 órakor Harkányban javíthatja ki a csorbát.