Elkészült a tavaszi szezon menetrendje

Pmfc-Kozármisleny 6-109

Elkészült az NB III Közép-csoport tavaszi szezon teljes menetrendje. Bővebben itt:

Az már korábban eldőlt, hogy az NB III Közép-csoport 2019/2020-as pontvadászatának tavaszi szezonja március 8-án kezdődik, illetve május 31-én zárul, ugyanakkor a pontos időpontok még nem voltak ismertek. Az MLSZ Versenybizottsága mostanra mindhárom csoport menetrendjét véglegesítette.

A lebonyolítás nem változott, a hivatalos mérkőzésnap továbbra is a vasárnap, kivéve nemzeti ünnep, illetve hazai válogatott tétmérkőzés esetén. Ettől egy alkalommal térnek majd el a csapatok, március 15-e ugyanis pont vasárnapra esik idén. Csapatunk tavasszal 6 hazai bajnokit játszik, míg idegenben 7 ízben lép pályára a győzelemért.

Pikáns hazai meccsekből ezúttal sem lesz hiány, hiszen itthon vághatunk vissza többek között a Monornak és a Honvéd II. együttesének, illetve rangadón fogadjuk majd a Dunaújvárost, valamint a Szentlőrincet is. Csapatunk március 8-án, vasárnap 14:30-kor a Taksony SE vendégeként nyitja a tavaszi idényt.


Tavaszi bajnoki menetrendünk:

03.08. (vasárnap): Taksony SE GP Solar – PMFC, 14:30
03.14. (szombat): PMFC – Dabas-Gyón FC, 14:30
03.22. (vasárnap): Rákosmente KSK – PMFC, 15:00
03.29. (vasárnap): PMFC – Monor, 15:30
04.05. (vasárnap): KTE HUFBAU – PMFC, 16:00
04.12. (vasárnap): PMFC – Budapest Honvéd-MFA II., 16:00
04.19. (vasárnap): THSE-Szabadkikötő – PMFC, 16:30
04.26. (vasárnap): Iváncsa KSE – PMFC, 16:30
05.03. (vasárnap): PMFC – Dunaharaszti MTK, 17:00
05.10. (vasárnap): FC Dabas – PMFC, 17:00
05.17. (vasárnap): PMFC – Dunaújváros, 17:30
05.24. (vasárnap): Kelen SC – PMFC, 16:00
05.31. (vasárnap): PMFC – Szentlőrinc SE, 17:30


Fénykép: Kurdi József/pmfc.hu

Facebook Comments

OLVASTA MÁR?

Pmfc U17- Dvtk U17-021

Pályán az utánpótlás

Véget értek az akadémiai korosztályos bajnokságok, íme a PMFC utánpótlás együtteseinek hétvégi eredményei. U19-es bajnokság, II. osztály, 30. forduló PMFC – Kecskeméti LA 0-0 (0-0) ...