Szombat délelőtt a Belisce ellen

Utolsó hazai edzőmérkőzésünket szombaton 11:00 órakor játsszuk horvát harmadosztályú ellenfelünkkel.

A hétközi BFC Siófok vendégeként megvívott edzőmérkőzés után az ötödik, egyben utolsó hazai felkészülési találkozójára készül NB II-es labdarúgócsapatunk. Ellenfelünk a horvát harmadosztályban szereplő NK Belisce lesz, amelyet szombaton 11:00 órától fogadunk az Idősebb Dárdai Pál Edzőközpontban.

A Dráva-partiakat gyakran visszatérő partnerünkként köszönthetjük, az elmúlt években többször megmérkőztünk már a jó erőket képviselő piros-fehérekkel. A július 16-i összecsapás megtekintése mindenki számára díjtalan. A helyszínen büfé is üzemel, a Szöglet Kávézó ezúttal is széles kínálattal várja a kilátogató drukkereket.