105'
106'
106'

0-7

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 10. fordulójában a PMFC a sereghajtó Makó FC vendégeként lép pályára, 15:00 órától.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Kónya K., Nagy J., Fellai, Szabó - Turi - Bata, Koller, Wittrédi, Károly - Kónya D.
Cseréink: Sólyom, Frank, Mojzer, Horváth A., Horváth P., Erdős, Puskás.
A találkozó játékvezetője Hanyecz Bence, segítői Zahorecz Roland és Belicza Bence Péter.
0' A mérkőzést a mieink kezdték.
0' A makóiak ezúttal sötétkék mezben játszanak, míg a pécsiek piros mezben és fekete nadrágban teszik mindezt.
3' Csapatunk egyből uralma alá vonta az összecsapás irányítását.
4' Koller tartózkodott lesen, emiatt el sem indult Wittrédi indítására.
7' GÓÓÓÓÓÓL! Ott a vezetést! Szabó lépett ki a bal oldalon, majd kapu elé tette a labdát, amit Kónya Dávid közelről a hazai háló jobb felébe lőtt, 0-1!
9' Érezhető a sebességbeli különbség is a két gárda között, Méhes Tibor fiai könnyen nagy bajba kerülhetnek.
10' Koller remekül tálalt Károly elé, akinek löketét Garamvölgyi lábbal védte ki.
12' Jobbról Bata passzolt a tizenhatosnál érkező Wittrédinek, középpályásunk lövése azonban elakadt egy hazai védőben.
14' GÓÓÓÓÓL! Ott a második! Ezúttal is Kónya Dávid zörgette meg a makói hálót, 0-2!
16' Károly szögletét Fellai csúsztatta kapura, Garamvölgyi hálóőrnek csak másodjára sikerült biztos kézzel megfognia a labdát.
17' Egy távolról elvégzett pécsi szabadrúgást követően Fellai lőtte el keresztbe a labdát a Makó kapuja előtt.
18' Bata lerántásáért Varga kapott sárga lapot.
19' Újabb pécsi pontrúgás, a labda egy hazai játékoson váltott irányt, így került Kónya Kornél elé, aki ziccere ellenére mellé lőtt.
20' Gémest kellett ápolni az oldalvonalon kívül.
22' Egy védelmi hibát majdnem megbosszultak a makóiak, Bartucz lövésébe azonban belevetődött Fellai.
24' Nem sokon múlott csapatunk harmadik gólja.
27' Szép számú szurkolótábor kísérte el a labdarúgócsapatunkat Makóra. A hangulatra tehát nem lesz panasz.
30' Kétgólos előnye tudatában továbbra is rendületlenül rohamoznak a pécsiek, míg a vendéglátóink tíz emberrel védekeznek.
32' GÓÓÓÓÓL! Kónya Dávid klasszikus mesterhármasnál jár. Játékosunk egy kiugratást követően elfektette a hálóőrt, majd higgadtan a kapu bal felébe továbbította a labdát, 0-3!
34' Bata és Garamvölgyi csúszott össze az ötösön belül, szabadrúgás kifelé.
42' Turi szögletét követően a hazaiaknak sikerült a kapu torkából kifejelni a labdát.
45' Első félidő vége.
A szünetben két csere volt a mieinknél: Kónya Dávid és Koller Krisztián helyett Mojzer György és Horváth Péter folytatja.
45' A második játékrészt a makóiak kezdték.
48' Károlyt állították meg les miatt.
50' Wittrédi adott be balról, a labdáról nem sokkal maradt le a kapu előtt bevetődő Mojzer.
52' GÓÓÓÓÓL! Bata a hosszúnál becsúszva kortorta be a labdát, 0-4!
56' GÓÓÓÓÓL! A szünetben becserélt Horváth Péter közelről kíméletlenül a léc alá vágta a játékrészt, 0-5!
59' A hazai publikum joggal lehet elégedetlen a látottak kapcsán, míg a pécsi szurkolótábor továbbra is önfeledten biztatja a csapatot.
62' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Nagy József hagyta el a játékteret, helyére pedig Erdős Gábor állt be.
62' Károly megpattant lövését Garamvölgyi fogta meg vetődve.
64' Szép ellentámadás során Wittrédi lövése szállt el a hazai kapu fölött.
66' Bata a lesvonalról indulva tört kapura, lövése a bal kapufa tövéről pattant kifelé.
66' Vajna helyett Csupity állt be.
69' Horváth Péter nem túl erős lövése nyomán Garamvölgyi kezei között kötött ki a labda.
73' A hazai játékosok közül Varga szorul ápolásra.
76' Varga nem tudja vállalni a folytatást, Gilinger állt be helyette.
77' GÓÓÓÓÓL! Csapatunk hatodik találatát Károly szerezte, 0-6!
80' Kónya Kornél tekert kapu elé, ahol Mojzer elől Garamvölgyi kaparintotta meg a játékszert.
84' Sirokmánt kellett ápolni.
89' A játékvezető két percet hosszabbít.
92' GÓÓÓÓL! Horváth Péter állította be a 0-7-es végeredményt.
92' Zsinórban hatodik győzelmünket is megszereztük! Makó FC - PMFC 0-7 (0-3) Szép volt fiúk!
106' A meccs befejeződött.