Paksi FC II. – PMFC

0-3

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 20. fordulójában a Paksi FC II. vendégeként lép pályára a PMFC.
Íme a mai kezdőnk: Gőcze - Kónya K., Erdős, Gajág, Szabó - Nagy, Horváth - Kónya D., Koller, Károly - Mojzer.
Cseréink: Somogyi, Wittrédi, Varga, Kiss, Nyárasdi, Bata, Koval.
A találkozó játékvezetője Tamási Patrik, asszisztensei Sándor Zoltán és Török Katalin.
0' A hazaiak zöld szerelésükben, míg a mieink hagyományosan piros-feketében játszanak.
3' Mojzer ellen szabálytalankodtak, pontrúgással jöhetünk jobbról.
3' A szabadrúgást Károly tekerte be a kapu elé, Rácz hálóőr azonban gyorsabban kiért a labdáért.
6' GÓÓÓÓÓL! Kónya Dávid jobboldali beadását Mojzer továbbította a hosszú alsóba, 0-1!
8' Érződött a csapat játékán a gól, de azt kevesen gondoltuk volna, hogy ilyen hamar megszerezzük a vezetést a Paks tartalékjai ellen.
12' Nagy Richárd kapott sárga lapot visszahúzásért.
13' Koller került óriási ziccerbe a paksi kapu közvetlen közelében, lövésébe azonban belelépett egy zöld mezes védő.
17' Károly buktatták a bal szélen, de a játékvezető engedte tovább a játékot.
18' Kifejezetten támadószellemben lépnek fel a pécsiek, míg a paksiak sok hibát vétenek.
26' Gólszerzőnk, Mojzer került a földre, ismét szabadrúgást végezhetünk.
26' Mojzer volt lesen a partjelző szerint.
28' Mojzert ma nagyon faragják, most Zachán kapott sárgát szabálytalanságért.
29' Látványosan jobb csapat képét mutatják a piros-feketék, ami remélhetőleg további gólokban is megmutatkozik majd.
31' Hiába van ma vasárnap, azért a vendégszektorból jó ötvenen buzdítják labdarúgócsapatunkat!
38' Gőczének eddig nem igazán akadt védeni valója, nem úgy, mint a paksi kollégájának, akinek folyamatosan résen kell lennie.
44' Koller kapott egy rúgást a lábára, a félpályáról jöhetünk.
45' Egy tökéletes kiugratást követően Károly került szembe a kapussal, Rácz azonban bravúrosan hárított.
45' Első félidő vége.
45' A szünetben egyik oldalon sem esett csere.
47' Nagy Richárd szabadrúgását Gőcze ölelte magát biztos kézzel.
48' Ismét Nagy Richárd tesztelte Gőczét, aki viszont ezúttal is a helyén volt.
54' Szabadrúgáshoz jutott 25-ről a Paks II, Báló azonban a kapura lövés helyett a beadást választotta. Gőcze gyűjtötte be a labdát.
58' Horváth tálalt leheletfinoman a balról a tizenhatosra betörő Károly elé, de szélsőnk elől kivetődve hárítani tudott Rácz.
59' Kónya Dávid csinált bolondot védőjéből, majd jobbról élesen a kapu elé adott, Rácz hálóőr viszont remekül hárított ismét.
60' Cserélt a Paksi FC II.: Bognád helyett Pál állt be.
62' Károly tört előre középen, majd a tizenhatos vonalánál rá is szúrta a labdát, de Zachán bevetődve menteni tudott.
66' GÓÓÓÓÓL! Mojzer szöktette Károly, aki a tizenegyespontnál szép cselt követően védhetetlenül kilőtte a paksiak hálójának közepét, 0-2!
69' GÓÓÓÓÓÓL! Károly duplázott rövid időn belül, 0-3!
72' Először került igazán helyzetbe a hazai együttes, de Bakó közeli lövését Gőcze lábbal hárította.
73' Szabó pontrúgása nem talált célt.
73' Cseréltek a mieink: Kónya Dávid hagyta el a játékteret, helyette Bata lépett a pályára.
75' Második cserénk: a dupláig jutó Károly helyett Wittrédi állt be.
76' Második változtatás a hazaiknál: Kesztyűs le, Györgye be.
78' Wittrédi hozta helyzetbe Mojzer, aki egyel többet hezitált az ötös magasságában, így a zöld mezes védők összetudtak zárni csatárunk előtt.
81' A még csak 18 esztendős Kiss Krisztián debütál első felnőtt bajnoki mérkőzésén a PMFC-ben. Játékosunk Horváthot váltotta a pályán.
83' Vlasics harcolt ki egy szabadrúgást jobbról, 20-ról.
84' Nagy Richárd végezte el a szabadrúgást, a labda Gőcze kezei között kötött ki.
86' A tolnaiak is kihasználták harmadik, egyben utolsó cseréjüket: Báló helyett Lacza állt be.
87' Mojzer félfordulatból talált be a paksi kapu bal felébe, de Török Katalin már előtte beintette a lest.
104' A meccs befejeződött.
Labdarúgócsapatunk 3-0-ra győzött a Paksi FC II. vendégeként az NB III Közép-csoport 20. fordulójában. Szép volt fiúk!