PMFC – KTE HUFBAU

3-0

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 17. fordulójában a PMFC a KTE HUFBAU gárdáját látja vendégül.
Íme a Kecskemét ellen kezdőnk: Kovács - Sági, Rácz, Katona, Németh - Grabant, Nikic, Geiger, Hegedű - Tihanyi, Kónya.
Kispadon: Egyed, Futó, Szabó, Koller, Máté, Kiss, Oliveira.
A 16:00 órakor kezdődő találkozó játékvezetője Jakab Árpád, segítői Baghy Csaba és Kulcsár Dániel.
A KTE kezdőcsapata: Kunsági - Tamaskó, Grünvald, Peres, Hegedűs, Fehér, Vágó, Hirman, Asztalos, Babolek, Nánási.
Kispad: Mészáros, Vladul, Szalai, Barna, Erdei, Szabó, Karacs.
A találkozót a vendégek kezdték.
2' Csapatunk lendületesen kezdi az összecsapást.
5' Hegedűs Márk passzát követően Geiger Norbert lőtt a jobb alsó sarok felé, Kunsági Roland nagyot védett lábbal.
6' Grabant Bence szöglete Rácz Lászlónak volt kissé magas.
8' Tihanyi Olivér lövésébe léptek bele a fehér mezes vendégvédők.
10' Kónya Dávid tarthatatlan tempóval szelte át a kecskemétiek térfelét, ám a tizenegyes pont magasságában kitudták zökkenteni szélvészgyors támadónkat.
12' Tihanyi Olivér fejjel csúsztatta meg a labdát, amivel Geiger Norbert tört kapura, emelésszerű lövése azonban sajnos fölé szállt.
15' Katona Levente lövését kellett hárítania Kunsági Rolandnak.
17' Katona Leventét kell ápolni a kispadok előtt, de védőnk már vissza is kéretőzött a pályára.
18' Hegedűs Márk beadását fejelték ki szögletre.
21' Hegedűs Márk lapos, gólba tartó lövést a gólvonal előtt vágta ki egy kecskeméti hátvéd.
22' Hegedűs Martin kapott sárga lapot a KTE-től.
25' Jakab Árpád játékvezető ivószünetet rendelt el.
27' Újabb kecskeméti sárga, ezúttal Vágó Gábor gyűjtötte be.
28' Hegedűs Márk szabadrúgása elakadt a felugró sorfalban.
31' Hegedűs Márk részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
34' Tihanyi Olivért látta lesen a partjelző.
35' Babolek Zoltán gyenge kísérletét Kovács Benedek könnyedén szedte fel.
36' Remek meccshangulat uralkodik a stadionban, ahová közel 1500-an látogattak ki buzdítani a kedvenceket.
37' Hegedűs Martin volt lesen.
40' GÓÓÓÓL! Geiger Norbert passzát Grabant Bence váltotta nagyon szépen gólra! Felrobbant a hangzavartól a lelátó, 1-0!
44' GÓÓÓL! Ott a második, Kunsági Roland ejtette ki a labdát, pont Kónya Dávid elé, aki közelről nem hibázott, 2-0!
A szünetben cseréltek a vendégek, Hegedűs Martin helyett Karacs Roland lépett a pályára.
54' Tihanyi Olivér volt lesen a partjelző szerint.
55' Grabant Bence lövésé ment ki szögletre.
56' Hegedűs Márk jobboldali szögletéről nem sokkal maradt le a hosszúnál Rácz László.
58' Geiger Norbert a saját tizenhatosunkról vezette kapu felé a labdát, többen érkeztek volna a ziccerpasszra, de támadónk elszámította magát és így tisztáztak a védők.
59' Asztalos Dávid kapott sárga lapot.
59' Geiger Norbert szorul ápolásra.
64' GÓÓÓL! Egy alapvonalról érkező labdát a keresztbe érkező Geiger Norbert lőtt a bal alsó sarokba, 3-0!
68' Tihanyi Olivért kell ápolni, de nem tűnik súlyosnak.
70' Első cserénk: Hegedűs Márk helyett Szabó Dominik állt be.
71' Ismét ivószünet szakítja meg a játékot.
77' Újabb hazai csere: Tihanyi Olivér le, Koller Krisztián be.
77' Cseréltek a vendégek is: Peres Csaba helyére Erdei András állt be.
80' Koller Krisztián tűnt el védője mellett a tizenhatoson belül, Jakab Árpád játékvezető azonban nem látott szabálytalanságot.
81' Utolsó csere: Kónya Dávid helyett De Oliveira Ayrton állt be.
82' Utolsó kecskeméti csereként: Babolek Zoltán le, Vladul Stefan be.
86' Rácz László ollózó lövését Kunsági Rolandnak kellett hárítania.
90' Két perc a ráadás.
90' Zúg a lelátóról "Szép volt fiúk"!
93' Grabant Bence beadását Rácz László csúsztatta fejjel kapura, Kunsági Roland óriásit védett!
109' A meccs befejeződött.