« Összes Események

PMFC – SZEOL SC

2-0

Pécsi gólokban gazdag szombat délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Hamisítatlan rangadóval zárja az idei évet a PMFC, amely az NB III Közép-csoport 16. fordulójában a SZEOL SC-t fogadja hazai pályán.
Így kezd Márton Gábor vezette labdarúgócsapatunk: Sólyom - Kónya K., Erdős, Horváth A., Szabó - Koller, Nagy J. - Bata, Wittrédi, Károly - Kónya D.
Cseréink: Gőcze, Frank, Mojzer, Turi, Füredi, Horváth P., Puskás.
A 13:00 órakor kezdődő találkozó játékvezetője Farkas Tibor, asszisztensei Kis Zoltán és Illés Tamás.
Érkeznek a csapatok: a mieink piros-feketében, a szegediek pedig kék színű szerelésben.
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
3' Ondrejó került ígéretes helyzetbe, de megköszönhetjük neki, hogy az égbe lőtte a labdát.
4' Egy ütközés következtében Nagy József maradt lent az ellenfél térfelének közepén.
6' Kiegészültünk, az ezúttal a szűrő középpályás szerepét betöltő Nagy József visszatért a játéktérre.
7' Eddig a mérkőzésen a játék küzdőjellege dominál.
9' Erdős és Kónya Kornél együttes erővel állította meg a tizenhatosunkon belül Mihályt.
9' Károly tört kapura balról, majd 13-ről el is vállalta a lövést, amit azonban megfogott Leindler kapus.
11' Szabó tolt egyet a labdán majd rászúrta, de ez közbelépő védőről szögletre pattant a játékszer.
12' Kónya Kornélt akasztották, jó helyről végezhetünk szabadrúgást.
13' Közben egy szegedi játékos arcon ütötte Wittrédit, ám a játékvezetői hármas mit sem törődött a tettlegességgel...
13' Wittrédi pontrúgása az öttagú sorfalról pattant felfelé, majd a lehulló labdát Leindler húzta le.
15' Nyújtott lábbal csúsztak oda Nagy Józsefnek, meglepő módon ezért sem járt lap az ellenfél játékosának.
17' Wittrédi adta el hátul a labdát, szerencsére a társak szerelni tudták Mihályt.
19' Nagy József futott fel a balon, majd indította Károlyt, akinek éles szögből leadott léc alá tartó lövését kitudta még tolni Leindler. Óriási védés volt!
21' Kéri kezezett, Farkas játékvezető pedig inkább az előnyszabályt alkalmazta.
23' Károly lekészített labdáját Koller lőtte a szegedi kapu fölé.
25' Sólyom kirúgásába belelépett Mihály, a fölpattanó labda pedig az üresen tátongó kapu felé hullott, de kapusunk időben visszaért és megfogta a gólvonalon.
26' Kónya Dávidot szerelték tisztán az ötösön belül, egy bedobásra még így is jók vagyunk.
29' Mihályt állították meg les miatt.
32' GÓÓÓÓÓL! Szabó kapott remek labdát, majd balról, éles szögből a kapuson keresztül a hálóba vágta laposan, 1-0!
32' Wittrédi sérült meg, helyette Mojzer folytatja.
33' Koller passzából Károly lépett ki, lövése nem sokkal ment el a jobb kapufa mellett.
35' Kónya Dávid tette vissza a labdát Batának, akinek kapáslövése nem sokkal tévesztette el a szegediek kapuját.
38' A kapujából kifutó Sólyom húzta le az eddig rendkívül aktív Mihály elől.
39' Kónya Kornél sarokrúgását követően Leindler gyűjtötte be a játékszert.
41' Kónya Kornélt látta lesen a partjelző.
44' Szabó jobbról kapura tartó szabadrúgását Leindler szedte fel.
45' Farkas Tibor játékvezető 2 percet hosszabbít.
46' Első félidő vége.
45' A szünetben egyik oldalon sem volt csere.
50' Károly maradt lent a kezdőkörben, aki bokáját fájlalja.
55' Szabó szögletét Bata belsőzte a kapu felé, de középpályásunk nem tudta megfelelően helyezni a játékszert, így Leindler könnyedén megfogta.
57' Bata dobta magát a 16-oson belül, de ezért nem jár büntető.
57' Károly kapott sárga lapos figyelmeztetést.
59' Mojzer maradt lent, így most támadónkat kell ápolni.
63' Mojzer kapunak háttal állva kapta a labdát Batától, így támadónknak már nem volt ideje rendesen rárúgni a labdát.
63' Kónya Kornél szögletét Mojzer fejelte mellé. Kár érte, nagy helyzet maradt ki.
64' A tizenhatos vonaláról végezhetünk szabadrúgást!
65' A kiváló helyről megítélt pontrúgást Károly tekerte el a jobb kapufa előtt.
67' A vendégektől Gajág sárgult be.
68' A megítélt szabadrúgást Károly végezte el ezúttal is, de a labda Koller hátáról ment ki. Kirúgás.
72' Mojzer volt lesen.
74' Kónya Kornél felszabadítása túl erősre sikeredett, a labda a Szigeti úton kötött ki.
75' Nagy József jobb lába ment el egy becsúszást követően, lehet, hogy ezúttal nagy a baj.
76' Védőnk szerencsére már talpon áll és jönne vissza a pályára.
77' Maksimovic kapott sárga lapot.
78' Kónya Dávid beadása a rövidnél érkező Mojzer lábai között szállt el.
80' Károly szabadrúgása nem talált kaput.
80' Károly helyett Frank állt be.
82' Kollert buktatták a 16-oson belül, 11-est végezhetünk!
82' GÓÓÓÓL! Koller vágta be a büntetőt magabiztosan, 2-0!
84' Szabó éles szögből leadott lövését Leindler vetődve hárította.
85' Lévai is besárgult a vendégek közül.
87' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Bata helyett Puskás állt be.
88' Puskás volt lesen.
90' Koller gólba tartó lövése egy védőről pattant szögletre.
90' 3 perc a ráadás.
107' A meccs befejeződött.