Szentlőrinc – PMFC

0-0

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
A Merkantil Bank Liga 26. fordulójában a Szentlőrinc vendégeként lép pályára Vas László vezette NB II-es csapatunk.
A 14:00 órakor kezdődő találkozó játékvezetője Dr. Kovács Gergely, segítői Aradi József (asszisztens), Bognár László (asszisztens), míg a tartalék játékvezető Gaál Ákos lesz.
Mai kezdőnk: Helesfay - Rácz, Futó, Katona, Adamcsek, Grabant, Óvári, Preklet, Geiger, Króner, Bartha
Cserejátékosaink: Vukman, Hermány, Németh, Kónya, Keresztes, Gajág, Bohata, Tihanyi, Archie, Bajner.
Csapatunk nemrég elkezdte a bemelegítést.
Hamarosan érkeznek a játékosok és kezdetét veszi a mérkőzés!
Csapatunk fekete mezben, fehér nadrágban és fehér sportszárban játszik ma. A házigazda Szentlőrinc pedig piros-feketében lép pályára.
Grabant indította útjára a labdát.
Nagy lendülettel kezdték az összecsapást az együttesek.
10' Nikics és Futó is besárgult, előbbi Katonának lépett oda késve, utóbbi Nikicsnek talpalt oda.
14' Harsányi sarokrúgása egy pécsi lábról pattant meg az oldalhálóba. Az ismétlés már magasabban szállt középre, de sikerült felszabadulni.
15' Kapronczai távoli próbálkozása Ráczról lepattant, a labda Fröhlich elé került, akinek lövése jócskán fölé szállt.
19' Harsányi beadásába kellett beleérni a Helesfaynak, majd végül Nagy lőhetett 19-ről, kísérlete a jobb felső mellett szállt el veszélyesen.
22' Grabant rövidre tartó szögletét kifejelték a hazaiak.
24' Geiger távoli lövését csak második szándékra tudta megfogni Hajagos.
28' Harsányi szabadrúgását Nikics csúsztatta kapu felé, Helesfaynak azonban nem okozott gondot a labda begyűjtése.
A 21. percben Ujvárosi kapott sárga lapot, aki Katonának lépett oda elkésve.
33' Futó hatalmas bedobásába a hazaiak értek bele utoljára, szögletet végezhettünk.
37' Óvári szögletét Preklet fejelte kapura, de egy hazai védő ismét tisztázott.
38' Nagy helyzet maradt ki! Óvári szöglete után Rácz fejelt közelről kapura, kísérlete nem sokkal szállt mellé.
39' Adamcsek lőtt kapura egy szabadrúgást bal szélről, a labdát Hajagosnak kellett kiöklöznie.
40' Bartha lövését Rácz csúsztatta meg, Hajagos a bal alsó irányába elvetődve védett.
45' Első félidő vége.
Véget ért az első félidő: Szentlőrinc - PMFC 0-0
A szünetben Hleba állt be Nikics helyett a hazaiknál.
49' Harsányi távoli lövését Helesfay fogta meg a bal alsó előtt.
51' Grabant kapott sárga lapot.
53' Fröhlich találta el fejmagasságban Grabantot, ez is lapot ért, de csak sárgát.
53' Adamcsek szabadrúgását Preklet csúsztatta meg fejjel, ez sem ment el sokkal a hazai kapu mellett.
55' Harsányi szabadrúgását Keresztes továbbította kapu irányába, ám Helesfaynak ez sok okozott gondot.
57' Bartha helyett Bajner, Adamcsek helyett pedig Kónya állt be.
57' Hazai oldalon Torvund váltotta Fröhlichet.
Csapatunk az utóbbi percekben átvette a kezdeményezést, de sok a pontatlan labda elől.
62' Harsányi szögletét Helesfay húzta le, majd indította Geigert, ám Hajagos előbb lecsapott a labdára.
65' Futó a hazai kispadtól egészen a tizenegyespont magasságáig dobta be a labdát.
66' Kis híján öngólt vétett egy hazai játékos, aki Futó bedobását követően a felső lécre fejelte a labdát.
67' Óvári helyére Tihanyi érkezett.
73' Kapronczai helyett Gamil állt be a hazaiknál.
74' Hleba szabadrúgása az oldalhálóban kötött ki.
77' Grabant beadását Hajagos húzta le.
81' Katona és Hajagos kapott sárga lapot.
82' Matics helyett Mervó állt be, Nagyot pedig Forgács váltotta.
84' Kónya szép cseleket követően passzolt Grabant elé, akinek lövésébe belelépett egy szentlőrinci játékos.
85' Geiger helyett Németh, Grabant helyett Bohata állt be frissen.
88' Harsányi kapott egy remek kiugratást, a hazaiak támadója azonban csúnyán ellőtte a labdát a kapunk előtt.
90' 3 perc a ráadás.
92' Futó bedobását Bajner csúsztatta meg, így helyzetbe hozva Némethet, aki ugyan közelről a hazai kapuba talált, de a partjelző les miatt nem adta meg a gólt.
93' Bajner futott versenyt Dullóval, egy bedobással még jöhetünk.
104' A meccs befejeződött.
Végeredmény: Szentlőrinc - PMFC 0-0 (0-0).