Győztes edzőmeccsel zártuk a hetet

NB II-es labdarúgócsapatunk Adamcsek góljával 1-0-ra megnyerte a Szentlőrinc elleni felkészülési mérkőzést.

A felnőtt válogatott vb-selejtezői miatt továbbra is szünetet a Merkantil Bank Liga, a húsvét vasárnapig tartó háromhetes tétmérkőzés mentes időszak azonban remek lehetőséget nyújt a gyakorlásra NB II-es labdarúgócsapatunk számára. Vas László vezette együttesünk ezen a héten is keményen dolgozott, míg zárásként a szintén másodosztályú Szentlőrinccel mérkőztünk meg.

A szederkényi összecsapás mindkét félidejében felforgatott hadrendben játszottunk, már csak a megfelelő terhelés, valamint az újabb taktikai rendszer elsajátítása miatt is. A jó iramú meccset csapatunk Adamcsek Máté góljával 1-0-ra nyerte meg. A PMFC legközelebb már tétmeccs alkalmával lép pályára: a Merkantil Bank Liga 30. fordulójában a BFC Siófok otthonába látogatunk április 4-én, vasárnap 17:00 órakor.

Felkészülési mérkőzés
Szederkény, zárt kapuk mögött.
PMFC – Szentlőrinc 1-0 (1-0)
Gsz.: Adamcsek (29.)

PMFC 1. félidő: Helesfay – Gajág, Rácz, Katona, Króner, Futó, Bartha, Óvári, Hegedűs, Geiger, Adamcsek. PMFC 2. félidő: Helesfay (Vukman, 60.) – Batizi-Pócsi, Katona (Archie, 60.), Németh, Preklet, Keresztes, Tölgyesi, Bohata, Grabant, Bajner, Tihanyi (Szabó, 75.). Vezetőedző: Vas László.