A Csákvárt fogadjuk vasárnap

Bemutatjuk az Aqvital FC Csákvár csapatát, amelyet vasárnap 17:00 órától fogaduk a PMFC Stadionban.

Vas László vezette NB II-es labdarúgócsapatunk három hét után ismét hazai közönség előtt lép pályára, vasárnap 17:00 órakor az Aqvital FC Csákvár együttesét fogadjuk a Stadion utcában. A Fejér megyei együttes 2014 óta meghatározó szereplője a másodosztálynak, eddigi legjobb eredménye egy előkelő negyedik hely 2020-ból. A sárga-kékekkel tavaly gólnélküli döntetlent játszottunk idegenben, míg hazai pályán nagy küzdelemben sikerült egy góllal felülmúlni ellenfelünket. A Csákvár keretében több erősítést jelentő változás történt a nyári átigazolás folyamán.

Érkeztek: Auerbach Martin (PAFC, kölcsönben), Bencze Márk (Mezőkövesd), Bakos Szabolcs (Mosonmagyaróvár), Csirmaz István (Szolnoki MÁV), Dulló Martin (Szentlőrinc), Hosszú Zétény (PAFC, kölcsönben), Kalmár Benedek (PAFC, kölcsönben), Körmendi Kevin (PAFC, kölcsönben), Major Gergő (PAFC, kölcsönben), Mim Gergely (PAFC, kölcsönben), Murai Márk (BVSC), Ominger Gergő (PAFC, kölcsönben), Papp Zsombor (Lipót), Posztobányi Patrik (PAFC, kölcsönben), Takács Tamás (Mezőkövesd), Torvund Alexander (Mezőkövesd), Molnár Rajmund (Benfica), Koval Viktor (Vác).

A Csákvár jelenlegi vezetőedzője Mónos Tamás, munkáját Burányi Tamás pályaedző, Nagy Gábor kapusedző és Bajor Richárd erőnléti edző segítik. Hétvégi ellenfelünk a bajnokságot a három, egyaránt a feljutásra hajtó gárda ellen kezdte. A nyitányon megnehezítették az élvonalba visszavágyó DVTK dolgát, amely csak 1-0-ra tudott nyerni, majd 2-1-re legyőzték a szintén a tavaly még az NB I-ben szereplő Budafokot, míg a Vasas számára is nehéz perceket okoztak, amely végül 2-1-re nyerni tudott otthon. Ezt követően 0-0-ra végeztek a Siófok ellen, míg az újonc KTE-től 2-0-ra kikaptak. A Szolnok elleni bajnokit később pótolják.

NB II-es labdarúgócsapatunk felkészülését a válogatott szünet alatt nagyban hátráltatta, hogy sérültjeink mellett tizennégy játékosunk vírusos megbetegedésen esett át. A protokoll szerint elvégzett Covid-teszt szerencsére mindegyikőjük esetében negatív eredményt mutatott, ugyanakkor fokozatosan végezhetnek intenzív edzésmunkát. Ennek ellenére teljes erőbedobással készülünk a hétvégi hazai bajnokira. A szeptember 12-én, vasárnap 17:00 órakor kezdődő PMFC – Aqvital FC Csákvár mérkőzésen ezúttal is számítunk szurkolóink bíztatására. Szurkolói információkról ITT tájékozódhat!