Csákvárra utazunk a kupában

Szerdán 18:00 órakor a szintén másodosztályú Aqvital FC Csákvár vendégeként lép pályára NB II-es labdarúgócsapatunk a MOL Magyar Kupa 4. fordulójában. Mint emlékezetes, a sorozat legutóbbi körében Bonyhádon győztünk, míg október 27-i ellenfelünk a Monor otthonában nyert. A kiírás értelmében a legjobb 16 közé jutás egy meccsen dől el, így amennyiben döntetlennel ér véget a rendes játékidő, úgy 2×15 perces hosszabbításra kerül sor, s ha akkor sincs döntés, tizenegyesrúgások következnek.

Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Terstyánszky Ödön Sporttelep kapui és jegypénztárai egy órával a kezdés előtt, 17:00-kor nyitnak ki. Belépőjegyet csak a helyszínen lehet vásárolni, a felnőtt jegy ára egységesen 1000 forintba, míg a diák és nyugdíjas jegy 500 forintba kerül. Felhívjuk a figyelmet, hogy bár a hatályban lévő kormányrendeletnek megfelelően a sportrendezvények nézők előtt kerülnek megrendezésre, a belépéshez elengedhetetlen feltétel a védettségi igazolvány megléte. A találkozót élőben közvetítik a YouTube-on.