Szurkolói infók a soroksári bajnokira

A vendégszektorba szóló teljes árú belépőjegyek 1200 forintba kerülnek és kizárólag a helyszínen vásárolhatók meg.

NB II-es labdarúgócsapatunk 2023. november 12-én, vasárnap 13:00 órától a Soroksár SC vendégeként lép pályára a Merkantil Bank Liga 15. fordulójában. A korábban megszokott szurkolói tájékoztatást a dél-pesti mérkőzés előtt is friss és hasznos információkkal egészítettük ki, ezért kérjük, hogy az utazás – majd a jegyvásárlás és a stadionba való belépés – előtt mindenki tanulmányozza át.

– JEGYVÁSÁRLÁS

• A soroksári vendégszektor befogadóképessége 200 fő.
  • A teljes árú belépőjegyek 1200 forintba kerül.
  • A diák és nyugdíjas jegyek 700 forintba kerülnek.
  • 7 éves kor alatt a belépés ingyenes.
  • Jegyvásárlásra kizárólag a helyszínen nyílik lehetőség.
  • A soroksári pénztárban bankkártyás fizetésre nincs lehetőség.
  • A vendégpénztár egy órával a kezdés előtt – 12:00-kor – nyit ki.

A létesítmény térképe: 1. Főbejárat, 2. Vendég bejárat, 3. Vendég lelátó, 4. Hazai lelátó, 5. Nyilvános parkoló, 6. Központi pálya. 7. Nagy műfüves pálya, 8. Kis műfüves pálya, 9. Zárt parkoló, 10. Irodaépület, 11. Büfé, öltözők, 12. WC ,13. Játékos kijáró.

– MEGKÖZELÍTÉS, BELÉPTETÉS

• Cím: Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep (1239 Budapest, Haraszti út 26.)
  • A Pécs-Budapest útvonal tervezett távolsága személyautóval kb. 237 km, az utazás várható időtartama 2 óra 30 perc.
  • A biztonsági szolgálat munkatársai szurkolóink biztonsága érdekében átvizsgálják a ruházatot és csomagokat, valamint továbbra is működik a kamerarendszer.
  • Kérjük, tartsák tiszteletben a pályarendszabályokat, semmilyen körülmények között ne lépjenek a nézőktől elzárt területre.
  • Tartózkodjanak a gyűlöletkeltő rigmusoktól, az ellenfél és harmadik csapat szidalmazásától, valamint ne használjanak pirotechnikai eszközöket, ellenkező esetben büntetésre számíthat klubunk az MLSZ részéről.