Felmérésekkel indult a nyári felkészülés

Egy hónnappal az előző bajnoki szezon lezárását követően NB III-as labdarúgócsapatunk megkezdte a nyári felkészülést a 2026/2027-es bajnoki idényre az Idősebb Dárdai Pál Utánpótlás Edzőközpontban. A játékosokat a szünetet követően hétfőn különböző fizikai felmérések várták a konditeremben, hogy a szakmai stáb átfogó képet kapjon egyéni állapotukról és erőnléti mutatóikról. A program ezt követően a műfüves csarnokban folytatódott, ahol futóedzéssel hangolódott a keret az előttük álló időszakra.

Fénykép: Kurdi József/pmfc.hu

 

Kedden újabb felmérések, vizsgálatok, valamint már labdás tréning is szerepel a menetrendben, a hét további része pedig szintén komoly terhelést tartogat a játékosok számára. Szerdától péntekig mini-edzőtábor keretében dolgozik együtt a csapat Pécsett. Ebben az időszakban – a megszokottak szerint – elsősorban az erőnlét és az állóképesség fejlesztése kerül a középpontba, ugyanakkor a szakmai stáb a közösségépítésre is hangsúlyt fektet, így több csapatépítő program is helyet kap a sűrű programban.

Fénykép: Kurdi József/pmfc.hu

Az öt héten át tartó nyári felkészülés során Vas László vezette együttesünk négy tesztmérkőzést is játszik. Júliusban az NB II-es HR-Rent Kozármisleny és a Videoton FC Fehérvár lesz a meccspartner, majd két horvát másodosztályú csapattal, az NK BSK Bijelo Brdóval és a HNK Vukovar 1991 együttesével is összeméri erejét a PMFC. NB III-as csapatunkra tehát intenzív időszak vár annak érdekében, hogy a lehető legjobb állapotban és felkészülten vághasson neki a július 26-án rajtoló bajnoki pontvadászatnak.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram