Győzelem a PVSK vendégeként

Negyedik téli felkészülési mérkőzését is sikerrel vette a PMFC, amely szerda este 6-0-ra nyert a PVSK otthonában.

Szerda este lejátszotta negyedik téli edzőmeccsét a PMFC NB III-as labdarúgócsapata. Vas László tanítványai ezúttal a Baranya megyei I. osztályban szereplő PVSK vendégeként léptek pályára. A piros-feketék Valkovszki Péter remek találatával már az összecsapás 5. percében megszerezték a vezetést, majd a 27. minutumban Geiger Norbert növelte az állást. A 30. percben Juhász László vette be a házigazdák hálóját, a félidő előtt közvetlenül pedig Valkovszki Péter tudott ismét eredményes lenni.

A mecsekaljaiak a fordulást követően is jól teljesítettek, a látottakra nem lehetett különösebb panaszuk a nagy hideg ellenére szép számban kilátogató érdeklődőknek, ráadásul Kálmán Szilárd a 49., illetve az 59. percben is a Vasutasok hálójába talált, beállítva a 0-6-os végeredményt. A PMFC következő előkészületi mérkőzését február 9-én, szombaton 11:00 órakor vívja, amikor a Tolna megyei I. osztályban szereplő Bonyhád VLC együttesét fogadja a Stadion utcai műfüves pályán.