PMFC – Dorogi FC

4-0

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Íme a Dorogi FC elleni kezdőnk: Helesfay - Sági, Króner, Rácz, Katona - Grabant, Futó, Geiger, Óvári - Kónya, Tihanyi
Cserék: Keleti, Keresztes, Preklet, Batizi-Pócsi, Nikic, Hegedűs, Bartha
A Dorogi FC kezdője: Mursits - Nyíri, Dlusztus, Varjú, Zabari - Tóth, Mészáros, Szerencsi, Kovács - Girsik, Vigh
A dorogi cserék: Tulipán, Nagyházi, Ryashko, Berkó, Beliczky, Lénárth, Papp.
A találkozót a vendégek kezdték.
1' Mészáros lépett ki a jobb oldalon, de lövését Helesfay testtel hárította. Nagy védés volt kapusunktól.
3' Elképesztően jó hangulat uralkodik a Stadion utcában, a Dorog elleni nyitómeccsre szinte teljesen megtelt a főlelátó és a B-közép is nagy létszámmal biztatja a csapatot!
9' Futó bedobására Rácz robbant be a tizenhatosnál, fejesét Mursits húzta le a gólvonalon.
9' Rácz szorult kisebb ápolásra.
Annak érdekében, hogy zökkenőmentesen értesüljenek a mérkőzés eseményeiről, javasoljuk a számítógép, laptop és okostelefon böngészőjének gyakori frissítését!
13' GÓÓÓÓL! Futó beadását Rácz fejelte védhetetlenül a hosszú felsőbe, 1-0!
15' Dlusztust ápolják a vendégek tizenhatosa előtt.
16' Cserélt a Dorog: Dlusztus helyett Berkó lépett pályára.
20' Óvárit buktatták a tizenhatoson belül, 11-est végezhetünk!
23' GÓÓÓÓL! A jogosan megítélt büntetőt maga a sértett végezte el, Óvári laposan lőtt a dorogi haló jobb felébe, Mursits már csak beleérni tudott, 2-0!
29' GÓÓÓÓL! Ott a harmadik találatunk is, Grabant beadását a kapuval szemben érkező Geiger lőtte a dorogi kapu bal felébe, 3-0!!!
33' GÓÓÓL! Micsoda gól, Grabant szögletből tette hátra a labdát, Sági egyet tolt rajta, majd 20-ról kilőtte a bal felső sarkot, 4-0
36' Rácz félfordulatból küldte rá a labdát a dorogi kapura, kísérlete nem sokkal szállt el a keresztléc felett.
41' Kovács került ziccerbe a kapunk előtt, ám lövését Helesfay lábbal blokkolta.
45' Tihanyi volt lesen partjelző szerint.
45' Az első félidő végén 2 percet hosszabbít a játékvezető.
47' Első félidő vége.
A szünetben nem cseréltünk.
47' A vendégektől Berkó kapott sárga lapot Grabant megrúgásáért.
49' Szép támadás végén Grabant lőtt a tizenegyespont magasságából, löketét azonban hárítani tudta a jobbra elvetődő Mursits.
51' A dorogiak közül Szerencsit állították meg les miatt.
54' Kovács húzott be középre, ám tizenhatosról eladott lapos lövését Helesfay higgadtan megfogta.
56' Ismét a dorogiak cseréltek: Girsik helyett Beliczky állt be.
59' Harmadik gólunk szerzője, Geiger hagyta el a pályát és helyette Nikic állt be.
65' A harmadik dorogi csere: Zabari helyett Papp állt be.
66' Hazai csere: Tihanyi helyett Batizi-Pócs folytatja.
76' Második gólunk szerzője, Óvári hagyta el a játékteret, helyette Hegedűs állt be.
80' Egy lekészített labdát Hegedűs lőtt rá, Mursits azonban nagyot védett.
90' Három perc a ráadás.
91' Hatalmas tapsviharral hálálja meg a 3500 fős szurkolósereg a mai kiütéses győzelmet.
92' Hegedűs lökete szállt el nemsokkal a dorogi kapu előtt.
107' A meccs befejeződött.