105'
108'
108'

3-1

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 9. fordulójában a PMFC a szezonban még nyeretlen Hódmezővásárhelyi FC-t látja vendégül, 15:00 órától a Stadion utcában.
A PMFC vezetőedzője, Márton Gábor az alábbi tizenegynek szavaz bizalmat kezdőként a Hódmezővásárhelyi FC elleni találkozón: Gőcze - Kónya K., Nagy J., Fellai, Szabó - Horváth A., Füredi - Bata, Koller, Károly - Kónya D.
Cseréink: Sólyom, Erdős, Turi, Puskás, Wittrédi, Frank, Mojzer.
A találkozó játékvezetője Kubicsek Máté, segítői Vörös Dániel és Rózsás Rita.
Érkeznek a csapatok! A mieink piros mezben és fekete nadrágban, míg a vendégek sárga-kék csíkos mezben és kék nadrágban játszanak.
0' A találkozót a vásárhelyiek kezdték.
1' A meccs első perceire még a nap is kisütött.
4' A meccs első helyzete! Saját térfélen történt labdaszerzést követően Kónya Dávid lódult meg, majd kapura tört vele, lövését azonban Bordás kapus hárította!
6' Vezetnek a vendégek. A vásárhelyi szögletet védet ugyan Gőcze, de kiejtette kezéből a labdát, ami Kökény pofozott a gólvonalon túlra, 0-1.
8' Kónya Dávid beadását Huszár és Bordás együttesen állította meg a földön csúszva.
9' Horváth Adrián küzdötte be magát a védők szorításában a tizenhatosig, indítása azonban hosszú volt a társak számára.
10' Károly mutatott be egy remek megkerülős cselt az alapvonal közelében, ezt követően viszont felszabadítottak a kék-sárga védők.
12' Marton csúszott be Batának, szabadrúgás félpályáról.
13' Kubicsek Máté játékvezető szóbeli figyelmeztetésben részesítette Márton Gábort.
15' Károly 17-ről, középről leadott életerős lövését Bordás vetődve tolta ki.
15' Horváth Adrián sárgult be.
16' Faggyas távoli pontrúgását Gőcze magabiztos kézzel fogta meg.
21' Károly szabadrúgását kifejelték a vendégek, majd a megszerzett labdát Horváth Adrián ívelte Bata elé, akinek lökete sajnos fölé szállt.
23' Folyamatosan mennek előre a pécsiek az egyenlítés reményében, ám a hódmezővásárhelyiek masszív védekezését nehéz átjátszani.
24' Kezezést reklamál a közönség, Kukicsek játékvezető szerint viszont nem történt szabálytalanság a vendégek tizenhatosán belül.
27' Bata passzolta be jobbról a labdát a rövidhez, ahol Nagy József érkezett. Védőnk viszont nem célzott valami jól, ez is mellé ment!
32' Bata szépen megfutotta védőjét a jobb szélen, beadását szögletre vágták.
32' Kónya Dávid jobbról csúnyán ellőtte a kapu előtt keresztbe a labdát.
34' Faggyas Milánt állította meg les miatt a kettesszámú partjelző, Rózsás Rita.
37' Sárga a vendégeknél, aki kapta, Varga Bence.
38' Károly távoli szabadrúgása jól csavarodott a vásárhelyi kapu bal felének irányába, Bordás azonban résen volt és kiütötte a labdát.
41' Károly szögletét Fellai csúsztatta léc fölé.
44' Marton is besárgult.
44' Két perc a hosszabbítás.
45' 11-est végezhetünk!
47' GÓÓÓÓÓL! A jogosan megtélt büntetőt Koller vágta a jobb alsó sarokba, 1-1!
48' Első félidő vége.
45' Füredi helyett Mojzer folytatja.
46' A vendégeknél szintén volt egy csere a szünetben, Ablonczy játszik a továbbiakban.
46' Mojzer kapott egyet, némi ápolásra szorul támadónk.
48' Bata harcolt ki egy sarokrúgást. Majd még egyet.
51' Továbbra is a pécsiek játsszák a támadófocit.
53' Koller fordult kapura a tizenhatos vonalánál, lövését ujjheggyel tolta ki Bordás a jobb alsó sarok elől.
54' Mojzer Györgyöt látta lesen Rózsás Rita partjelző.
55' Mojzer kapta meg a labdát a tizenegyespont közelében, lövését azonban lábbal blokkolta a vásárhelyi hálóőr.
58' Huszár mentett szögletre Mojzer elől.
60' Szinte csak a sárga-kékek tizenhatosának előterében zajlik a játék.
62' Szilágyi próbálkozott egy távoli lapos átlövéssel, Gőczének azonban ez csemege volt.
63' Károly szabadrúgását követően Bata bólintotta mellé a labdát.
64' Ablonczy tört kapura balról, de Gőcze ismét remekül hárított.
65' Kormányost ápolják az oldalvonalon kívül.
67' Kormányos sérülése komolyabb, helyette Szabó folytatja.
68' Bata le, Wittrédi be.
70' Koller kezére pattant a labda, jöhetnek a vendégek.
71' Wittrédi kissé jobbról a vásárhelyi háló bal külső oldalát találta el.
75' Mojzert vitték le a földre, ismét 11-est végezhetünk!
78' GÓÓÓÓÓÓL! Vezetünk, miután Wittrédi higgadtan a vendégek hálójának jobb felébe rúgta a büntetőt, 2-1!
79' Tóth kapott sárgát.
81' Kónya Dávid passzolta a kapu elé a labdát, de egyik pécsi sem tudott odaérni a játékszerhez.
82' Varga le, Szabó M. be.
85' Utolsó hazai csere: Kónya D. le, Puskás be.
87' Károly szögletét Szabó tűzte kapura, nem volt rossz kísérlet.
89' Kicsivel pontosabb játékkal tovább növelhetnék előnyüket a piros-feketék.
92' GÓÓÓÓÓL! Ott a harmadik pécsi gól, Puskás bombázott jobbról a keresztléc alá,3-1!!!
108' A meccs befejeződött.
Köszönjük megtisztelő figyelmüket! PMFC-HFC 3-1!