105'
107'
107'

3-2

Pécsi gólokban gazdag vasárnap délutánt kívánunk valamennyi pécsi futballbarátnak!
Az NB III Közép-csoport 5. fordulójában a PMFC a Paksi FC II. gárdáját látja vendégül a Stadion utcában.
A 16:30-kor kezdődő találkozó játékvezetője Radványi Ádám, segítői Kovács Gábor és Reinicz Gábor.
Íme a Paksi FC II. elleni kezdőnk: Gőcze - Puskás, Nagy J., Fellai, Szabó - Koller, Horváth A. - Frank, Wittrédi, Károly - Mojzer.
Cseréink: Sólyom, Kónya K., Kónya D., Rácz, Turi, Füredi, Bata.
Javában zajlik már a bemelegítés mindkét térfélen.
Pécs felett felhős az ég, ennek ellenére a hőmérséklet 24 Celsius fok körül jár.
0' A találkozót a pécsiek kezdték.
2' A mieink hagyományos piros-fekete szerelésükben játszanak, míg paksi vendégeink tiszta fehérben teszik ugyanezt.
2' A vendégek tizenhatosának előterében Mojzer maradt le, a játékvezető azonban engedte tovább a játékot.
4' Szép támadás végén Koller passzolt keresztbe Károly elé, szélsőnket azonban két vendégvédő is szorosan kísérte.
5' Frank alapvonal közeléből visszatett labdája Nagy József elé került, védőnk közeli lövése azonban levágódott egy paksi játékosról.
6' Szabó ívelte be a labdát balról, a játékszer azonban a kapu mögött kötött ki.
8' Wittrédi a tizenhatosra beérve balról a hosszú sarkot célozta meg laposan, Rácz kapus azonban kitudta valahogy vetődve ütni a labdát.
9' Károly lőtt a rövid felé 18-ról, balról, de a paksiak kapusa azonban ezt is megfogta.
11' A vendégek védői közül Vlasics szorul némi ápolásra a pályán.
14' Nagy József maradt le egy ütközést követően, szerencsére nincs nagy baja.
20' Mojzer száguldott kapura, két védőt is kicselezett, majd a tizenegyes pont magasságában szorult helyzetben rálőtte a labdát, ami azonban nem talált kaput.
26' Szép ellenakció végén Wittrédi tette ki a labdát labdát a jobboldalon érkező Kollernek, akinek lövése elszállt keresztbe a kapu előtt.
28' Vlasics helyére Rácz érkezett a túloldalon.
31' Szabó adott be balról, a másik oldalon Frank érkezett, aki azonban az oldalhálót talált el.
31' Frank lövését Rácz kapus tolta ki szögletre.
32' Károly jól ívelte be a sarokrúgást, ám nem sikerült megzörgetni a paksiak hálóját.
34' Károly laposan leadott lövése alig kerülte el a jobb alsót.
36' Frank önzetlenül Mojzernek adta a labdát az ötös közelében, de támadónknak nem sikerült bekotornia.
40' Folyamatos nyomás alatt a vendégek kapuja, ám a vezetést jelentő első gólunk még hiányzik.
45' GÓÓL! Szép kiugratást követően jobbról Mojzer lőtte ki a vendégek kapujának jobb felét, 1-0!
46' Első félidő vége.
45' A szünetben nem volt újabb csere egyik oldalon sem.
47' Szinte első támadásából egyenlítettek a vendégek. Egy baloldali beadást követően Fejős csúsztatott közelről a hálónkba, 1-1.
48' Hamar visszavehettük volna a vezetést, de Wittrédi szöglete senkinek sem volt igazán jó a paksi kapu előterében.
51' Puskás tűnt el a büntetőterületen belül, de a sem a játékvezető, sem a partjelző nem látott szabálytalanságot.
52' Kollerre tartottak rá a lövés pillanatában, középpályásunkat ápolni kell.
55' GÓÓÓÓÓÓL! A Koller elleni szabálytalanságért 17-ről megítélt szabadrúgást Wittrédi vágta a paksiak hálójába, 2-1!
56' Mojzer volt lesen a partjelző megítélése szerint.
58' Gőcze futott össze egy védőnkkel, a labda Simon elé került, aki pedig higgadtan az üresen maradt kapunkba passzolta a játékszert, 2-2.
61' GÓÓÓÓÓL! Fellai fejelt közelről, a védők és a kapus hibázott, ismét vezetünk, 3-2!
62' Csere a vendégeknél: Berdót Györgye váltotta.
62' Cseréltek a mieink is: Frank helyett Kónya Dávid állt be,
67' Wittrédi pörgette be a labdát, Rácz kapus azonban még az utolsó pillanatban lehúzta a játékszert a fejelni készülő Mojzer elől.
75' Koller került szembe a paksiak hálóőrével, középpályásunk még eltudta pöckölni a labdát, de Rácz kapus védeni tudott.
79' Mojzer helyett Rácz állt be.
83' Utolsó cserénket is kihasználtuk: Wittrédi ment le, helyette pedig Bata állt be.
85' A paksiak is kihasználták mindhárom cserelehetőségüket: Bognár le, Kovács be.
90' Két perc a ráadás.
91' Kónya Dávidot szöktették, szélsőnk lökete nem sokkal ment mellé.
91' Koller lövését Rácz kapus tolta ki bravúrral.
107' A meccs befejeződött.