Szekszárdi UFC – PMFC

0-1

Így kezdett a PMFC: Somogyi - Kónya K., Gajág, Puskás, Erdős ?? Horváth, Nagy. - Kónya D., Koller, Károly - Mojzer.
Cseréink: Sólyom, Wittrédi, Nyárasdi, Szabó, Beke, Bata, Koval.
1' A szekszárdiak tiszta fehérben, a pécsiek tiszta pirosban játszanak.
Oldalunk kisebb technikai probléma miatt kezdte később élő, szöveges közvetítését.
3' A találkozó játékvezetője Móri Tamás, segítői Pápai Zoltán és Rigó Martin.
7' Nem túlzás, a pécsi szurkolóknak fenntartott lelátón többen vannak, mint a hazai oldalon.
9' Károly lőtt az ötös magasságából, de a kapujából kifutó Lékai nagyot védett.
10' Nagy ütközött szerencsétlenül Koziccsal, játékosunkat szerencsére nem kellett ápolni.
13' Az összecsapást Kavnduk János legénysége kezdte lendületesebben, mostanra viszont a pécsiek átvették a találkozó irányítását.
20' Egy szép cselsorozatot követően Károly lőtte be balról a kapu elé a labdát, amit Lékai öklözött ki.
22' Kollert látta lesen a partjelző.
22' Az összecsapást a szekszárdiak a tabella 8. helyről várták, míg a mieink az első pozícióból.
23' Mojzer húzta meg a jobbszélen, majd védőjén áthámozva magát a kapu elé befutó Károly elé tálalt, de egy hazai hátvéd még közbe tudott csúszni.
25' Óriási helyzet maradt ki. Kónya Dávid beadását követően Mojzer 13-ról a jobb kapufát találta telibe!
29' Károly kapu felé tartó lövése lepattant egy védőről, majd Nagy szúrta rá, de Lékai ismét hárított.
29' Hegedűs kapott sárga lapot kezezés miatt.
32' Juhász szögletét követően Márton rúgott életerősen a pécsi kapu felé, Somogyi viszont nagyot nyújtózva szögletre tudta tolni a keresztléc alá tartó játékszert.
35' Mojzer lövésébe Arena lépett bele, szöglettel jöhetünk.
37' Hegedüs buktatása miatt jó 30-ról végezhet szabadrúgást a hazai együttes.
38' A pontrúgást Márton rúgta csúnyán fölé.
38' Első félidő vége.
45' A szünetben nem volt csere egyik oldalon sem.
47' Nagy szöglete után hosszú utat járt be a labda, mígnem Mojzer csúsztatott a felső kapufára, de partjelző közben már behúzta a lest.
49' Nagy lőtt ballal, 35-ről a hazai kapu bal alsó sarka felé, de Lékai vetődve megfogta a labdát.
49' Mojzer tűnt el a tizenhatoson belül, Móri játékvezető azonban nem látott szabálytalanságot.
50' Budai is besárgult a hazaiak közül.
51' Mojzert állították meg les miatt.
52' Kónya Dávid csavart mellé 14-ről.
53' Mojzer helyett Wittrédi folytatja.
54' Puskás és Erdős szerelte szabályosan a tizenhatosunkra betörő Fejest.
58' A pécsiek igyekeznek mindent elkövetni a vezetés megszerzése érdekében, ám a szekszárdi alakulat szervezetten védekezve útját állja a támadásoknak.
60' GÓÓÓÓÓL! Károlyt ugratták ki, aki Wittrédi elé tálalt, korábban csereként pályára lépő játékosunk pedig pár lépésről a hálóba pofozta a labdát, 0-1!
66' Nagy balról a hosszú felé rúgott szabadrúgása Kónya Kornélnak volt túl magas.
70' Koller félfordulatból leadott lövése kissé gyengére sikeredett, így a labda elgurult keresztbe a hazai kapu előtt.
71' Károly tüzelt kissé balról, 18-ról, Lékai azonban megfogta a középre tartó labdát.
72' Wittrédi tanári keresztbe ívelését követően ismét Károly tüzelt hasonló szituációból, ám Lékai kapus vetődve útját állta a labdának.
75' Cserélt a szekszárdi gárda: Budai helyett Kvanduk folytatja.
77' Nagy jobboldali szabadrúgása után Gajág nem találta el rendesen a labdát.
77' Kónya Dávid tette tovább önzetlenül a labdát Wittrédinek, előle azonban megszerezte a játékszert a kapujából kifutó Lékai.
79' Újabb hazai csere: Lékó helyett Csigi játszik tovább.
81' Csigi készült lövésre, de Puskás még időben elrúgta előle el a labdát. Nem sokkal ezután Somogyinak akadt némi védeni valója.
82' Harmadik cseréjét is kihasználta a hazai csapat: Márton helyett Károly folytatja.
82' Nálunk Károly jött le és Bata állt be.
83' Hegedüs lábában volt az egyenlítés, a hazai támadó azonban balról a jobb kapufa mellett csavarta ki a labdát az alapvonalon kívülre.
85' Batát akasztotta Juhász, de a szekszárdi focista megúszta sárga lap nélkül.
85' Ismét Juhász szabálytalankodott, ezért viszont már járt a lap.
88' Kozics kapott sárga lapot Wittrédi lerúgásáért.
89' Kónya Dávid helyén Beke folytatja.
90' Három perc a ráadás.
102' A meccs befejeződött.