Szurkolói infók az ajkai bajnokira

A vendégszektorba szóló teljes árú belépőjegyek 2000 forintba kerülnek és kizárólag a helyszínen vásárolhatók meg.

NB II-es labdarúgócsapatunk 2023. április 16-án, vasárnap 17:00 órától az FC Ajka vendégeként lép pályára a Merkantil Bank Liga 32. fordulójában. A korábban megszokott szurkolói tájékoztatást az ajkai mérkőzés előtt is friss és hasznos információkkal egészítettük ki, ezért kérjük, hogy az utazás – majd a jegyvásárlás és a stadionba való belépés – előtt mindenki tanulmányozza át.

– JEGYVÁSÁRLÁS

• A teljes árú belépőjegyek 2000 forintba kerül.
  • A diák és nyugdíjas jegyek 1000 forintba kerülnek.
  • 14 éves kor alatt és a hölgyeknek a belépés ingyenes.
  • Jegyvásárlásra kizárólag a helyszínen nyílik lehetőség.
  • A vendégpénztár egy órával a kezdés előtt – 16:00-kor – nyit ki..

– MEGKÖZELÍTÉS, BELÉPTETÉS

• Cím: Ajka, Városi Sportcentrum (8400 Ajka, Sport utca 23.)
  • A Pécs-Ajka útvonal tervezett távolsága személyautóval kb. 195 km, az utazás várható időtartama 2 óra 47 perc.
  • A biztonsági szolgálat munkatársai szurkolóink biztonsága érdekében átvizsgálják a ruházatot és csomagokat, valamint továbbra is működik a kamerarendszer.
  • Kérjük, tartsák tiszteletben a pályarendszabályokat, semmilyen körülmények között ne lépjenek a nézőktől elzárt területre.
  • Tartózkodjanak a gyűlöletkeltő rigmusoktól, az ellenfél és harmadik csapat szidalmazásától, valamint ne használjanak pirotechnikai eszközöket, ellenkező esetben büntetésre számíthat klubunk az MLSZ részéről.